• RSS okuyucu ile takip et
  • E-posta listesine kayıt ol
  • Android Uygulaması
  • Youtube
  • Google+
  • Twitter
  • Facebook
  • Instagram
Şubat 25, 2018 PAZAR
 

PERJEL, dünyanın ilk kendinden jelli tıraş bıçağı

21 Ağu
2016
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (6 oy, ortalama: 5 üzerinden 5,00)
Loading...

perjel-2

Dünyanın ilk kendinden jelli tıraş bıçağı Perjel, haznesinde bulunan yumuşatıcı jel sayesinde cildin tahriş olmasını engelleyerek kullananlara eşsiz bir tıraş deneyimi sunmayı hedefliyor. Bir iş görüşmesi öncesi aklına gelen tek kullanımlık diş fırçası fikrinin daha önceden patentlendiğini gören Bayram Yavuz yeni fikirler üretmekten vaz geçmeyerek kendinden jelli traş bıçağı fikrini düşünmeye başlar.

Her seferinde bıçağa ayrı, tıraş jeline ayrı para vermek yerine , insanların seyahat anında kullanabileceği ve ekonomik olabileceğini düşündüğü fikri hayata geçirmek istemiş ve yaptığı araştırmada böyle bir ürünün yapılabileceğini görmüş ve hemen patent ve marka başvurusu yapıp ürünü üretmeye karar vermiş. Jelmatik olarak düşündüğü ürünün yatırımlarını yaparak üretime hızlı bir şekilde geçmiş.Yurt dışından ciddi talep olduğunu gören Bayram Yavuz Türkiye’ nin ikinci tıraş bıçağı olan kendinden jelli tıraş bıçağı üretmenin gururunu yaşıyor.

Yapılan arge çalışmasında kendinden jelli jelmatik tıraş bıçağının sapına monte ettiği jel tüpüyle 12 kullanımlık özel sakal yumusatıcılı jel muhafaza ediliyor. Sürekli seyahat halinde olan insanlar için gayet pratik olan jelmatik dış dünya pazarında ciddi bir taleple karsı karşıya. Ülkemizde yıllık 300 milyon tıraş bıçağı tüketiliyor ve bunun %77 gibi bir dilimini yabancı sermayenin elinde bulunduğunu söyleyen Bayram Yavuz yakın bir zamanda jelmatik marka tıraş bıçağının pazardan ciddi bir pay alarak ülke ekonomisine yıllık 450 milyon kdv kazandırmayı hedefliyor.

http://www.perjel.com/

PERJEL, dünyanın ilk kendinden jelli tıraş bıçağı için yorumlar

Yorumunu Yaz

 

Not:

Sayın ziyaretçimiz, "yuzde100yerli.com" sitesinde yazılan yorumlar, site yöneticilerinin onayından geçtikten sonra yayınlanmaktadırlar. Lütfen yorumunuzu yazarken, yorumunuzu tekrar gözden geçiriniz. Tehdit, hakaret ve sövme içeren, suiistimal veya taciz edici, haksız fiil veya iftira niteliğinde, kaba, müstehcen, reklam içeren yorumlar "yuzde100yerli.com" sitesi yöneticileri tarafından silinecektir. Daha ayrıntılı bilgi için, Site kullanım sözleşmesi'ni okuyabilirsiniz.

X
X