Hakkımızda

Yerli ürünlere, markalara ve girişimlere ait haberler, videolar, incelemeler!

Yüzde 100 yerli kimdir, nedir ve ne yapar?

Merhaba,

Öncelikle bu sayfayı açarak gösterdiğiniz ilgi için çok teşekkür ederim.

Ben Erkan Alkanat yerli ürünlerin, markaların, girişimlerin ve projelerin yeterince duyurulmadığını düşündüğüm için 2006 yılının Temmuz ayında yuzde100yerli.com’u kişisel bir blog olarak yayına aldım. Bu siteyi kurmaktaki amacım, yerli ürünlerin, markaların ve girişimlerin bilinirliklerini arttırmak. Sitede yer alan yazıların büyük çoğunluğunda haberin konusu olan ürüne / markaya backlink verilerek ilgili ürünün veya markanın arama motorlarında öne çıkmasına katkı sağlanır.

Yuzde100yerli.com yerli ürünler ile ilgili incelemeler yayınlar, videolar çeker veya çekilmiş videolarını yayınlar. Sosyal medyadan bu haberlerin, incelemelerin veya videoların yayılmasını sağlamak için çalışır. Yuzde100yerli.com tüm bu faaliyetleri yerli ürünlerin tanıtımlarına katkı sağlayıp bilinirliklerini arttırmak için yapar.

Ürünümüz yuzde100yerli.com’da nasıl yer alır?

Yuzde100yerli.com sitesinde yer almak için (sanayi ürünleri, marka, buluş, tüketici ürünleri, web siteleri gibi) iletişim sayfamızdaki formu doldurmanız veya e-posta adresini kullanarak ürününüzle ile ilgili mesajınızı tarafımıza iletmeniz sizinle iletişime geçmemiz için yeterli olacaktır.

Bazı parçaları yurt dışından temin edilen ürünler var ve yine de yüzde 100 yerli’de yer alıyor.

Yüzde 100 yerli bizim kızılelmamızdır! Yüzde 100 yerli olarak şunu biliyoruz ki özellikle teknoloji içeren ürünlerin günümüzde tamamının bir ülkede üretilebilmesi neredeyse imkansız. Yüzde 100 yerli olarak bir ürünü veya markayı sitemizde haber yapmadan önce ilgilendiğimiz en önemli kriter bu üründen elde edilen faydanın Türkiye’de kalıyor olması veya bu ürün ya da marka ile ilgili tüm hakların Türkiye’de faaliyet gösteren bir firmaya ait olması. Kısaca bir ürün ya da markadan bahsedildiğinde o marka ile ilgili akla ilk Türkiye geliyorsa yüzde 100 yerli’de yer alabilir.

Basın/Ödüller/Başarılar

Teşekkürler,

yüzde 100 yerli

Tüm yorumlarınız için:

http://www.yuzde100yerli.com/yuzde100yerli-acildi

Not: Yuzde100yerli.com sitesinde tanıtılan ürünler ile ilgili yazıların, bilgilerin hatalı olduğunu, doğruyu yansıtmadığını veya değişikliğe uğradığını düşünüyorsanız, aşağıdaki linki kullanarak bize bir Haber Düzeltme talebi gönderiniz.

İçerik Düzeltme Talebi Formu