Hakkımızda

Yerli ürünlere, markalara ve girişimlere ait haberler, videolar, incelemeler!

Yüzde 100 yerli kimdir, nedir ve ne yapar?

Merhaba,

Öncelikle gösterdiğiniz ilgi için çok teşekkür ederiz.

2006 yılının Temmuz ayında yayın hayatına başlayan yuzde100yerli.com sitesi, yerli ürünleri, markaları ve girişimleri desteklemek için haberler yapıyor. Yuzde100yerli.com yaptığı tüm haberlerde haberin konusu olan ürüne backlink vererek ilgili ürünün veya markanın arama motorlarında öne çıkmasına katkı sağlar. Yuzde100yerli.com yerli ürünler ile ilgili incelemeler yayınlar, videolar çeker veya çekilmiş videolarını yayınlar. Sosyal medyadan bu haberlerin, incelemelerin veya videoların yayılmasını sağlamak için çalışır. Yuzde100yerli.com tüm bu faaliyetleri yerli ürünlerin tanıtımlarına katkı sağlayıp bilinirliklerini arttırmak için yapar.

Ürünümüzü yuzde100yerli.com’da nasıl tanıtabiliriz?

Yuzde100yerli.com sitesinde yer almak için (sanayi ürünleri, marka, buluş, tüketici ürünleri, web siteleri gibi) iletişim sayfamızdaki formu doldurmanız veya e-posta adresini kullanarak ürününüzle ile ilgili mesajınızı tarafımıza iletmeniz yeterlidir. Bunun için hiç bir ücret talep etmiyoruz, ürününüzü iyi ifade eden görseller ve açıklamalar yeterli olacaktır…

Ürünlerimizde bazı parçalar yurt dışından temin ediliyor yine de yüzde 100 yerli’de yer alabilir mi?

Yüzde 100 yerli olarak şunu biliyoruz ki özellikle teknoloji içeren ürünlerin günümüzde tamamının bir ülkede üretilebilmesi neredeyse imkansız. Yüzde 100 yerli olarak bir ürünü veya markayı sitemizde haber yapmadan önce ilgilendiğimiz en önemli kriter bu üründen elde edilen faydanın Türkiye’de kalıyor olması veya bu ürün ya da marka ile ilgili tüm hakların Türkiye’de faaliyet gösteren bir firmaya ait olması. Kısaca bir ürün ya da markadan bahsedildiğinde o marka ile ilgili akla ilk Türkiye geliyorsa yüzde 100 yerli’de yer alabilir.

Basın/Ödüller/Başarılar

Teşekkürler,

yüzde 100 yerli

Tüm yorumlarınız için:

http://www.yuzde100yerli.com/2006/07/20/yuzde100yerli-acildi

Not: Yuzde100yerli.com sitesinde tanıtılan ürünler ile ilgili yazıların, bilgilerin hatalı olduğunu, doğruyu yansıtmadığını veya değişikliğe uğradığını düşünüyorsanız, aşağıdaki linki kullanarak bize bir Haber Düzeltme talebi gönderiniz.

Haber Düzeltme Talebi Formu