• RSS okuyucu ile takip et
  • E-posta listesine kayıt ol
  • Android Uygulaması
  • Youtube
  • Google+
  • Twitter
  • Facebook
  • Instagram
Şubat 22, 2018 PERŞEMBE
 

Arçelik A.Ş. Ödüle Doymuyor

7 Tem
2010
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (64 oy, ortalama: 5 üzerinden 2,00)
Loading...

Arçelik Ödül Plus-X

Arçelik A.Ş. Beko, Blomberg ve Grundig markalarıyla Avrupa’nın en prestijli teknoloji ve tasarım yarışmalarından biri olan ‘Plus X’ yarışmasında toplam 16 ödüle birden layık görüldü.

Beyaz eşya ve tüketici elektroniği sektörlerinin köklü şirketi Arçelik A.Ş., avrupanın en saygın yarışmalarından biri olarak kabul gören ‘€œPlus X’€ yarışmasında yenilikçilik, ergonomi, kullanım kolaylığı, tasarım, ekoloji ve/veya fonksiyonellik olmak üzere beş farklı kategoride toplam 16 ödüle layık görüldü. Köln’de gerçekleştirilen ‘Plus X’€ ödül töreninde Arçelik A.Ş.’nin Beko markası altı ürünüyle ödüllendirilirken, Blomberg sekiz, Grundig ise iki ürünüyle ödül kazandı.

http://www.arcelik.com.tr

Arçelik A.Ş. Ödüle Doymuyor için yorumlar

Avatar

Hüseyin

Temmuz 23, 2010, 08:07

Yıllardır arçelik kullanıyoruz.Valla çok memnunuz.Hele annem hala buzdolabını değiştirmiyo.buzdolabı benim yaşımda,değiştirelim şunu diyom,hiçbişeyi yok sapasağlam niye değiştireyim ki diyo.ödüllere fazlasıyla layık bir marka.

(Beğenildi) Yorumu Oylayın: +1 5 -1 0

Avatar

Raci

Temmuz 27, 2010, 22:07

Arçelik yıllarca döküntü malları ile pazarda tekel konumundaki varlığına rağmen, inovasyon anlamında ortaya hiç bir varlık koyamamıştır. Hala aldığı ödüller ve ortaya koyduğu ürünler, reklamları dahil (çelik ..sony’nin fikridir) hep bir şekilde sağdan soldan toparlama ve evlat edindiği değerlerdir.

Araştırma geliştirmenin anlamını bilmedikleri tasarımcılara hala tasarım mühendisi demek konusundaki ısrarlarından bellidir. Gelecek için ürün yapmanın anlamını da bilmedikleri yürüttükleri projelerin dar kapsamından ortaya çıkmaktadır.

Yorumu Oylayın: +1 2 -1 8

Avatar

Hüseyin Alparslan

Aralık 23, 2010, 00:12

ARÇELİK ailemiz için vazgeçilmez ürünler çok memnunuz.Teşekkürler ARÇELİK ailesine.

(Beğenildi) Yorumu Oylayın: +1 5 -1 0

Avatar

sami üngör

Aralık 25, 2010, 23:12

arçelik türk sanayisinin vazgeçilmez markasıdır ve bu böyle oldukça ödüllere doymayacaktır.

Yorumu oylayın: +1 3 -1 0

Yorumunu Yaz

 

Not:

Sayın ziyaretçimiz, "yuzde100yerli.com" sitesinde yazılan yorumlar, site yöneticilerinin onayından geçtikten sonra yayınlanmaktadırlar. Lütfen yorumunuzu yazarken, yorumunuzu tekrar gözden geçiriniz. Tehdit, hakaret ve sövme içeren, suiistimal veya taciz edici, haksız fiil veya iftira niteliğinde, kaba, müstehcen, reklam içeren yorumlar "yuzde100yerli.com" sitesi yöneticileri tarafından silinecektir. Daha ayrıntılı bilgi için, Site kullanım sözleşmesi'ni okuyabilirsiniz.

X
X