ASELFLIR 300T Aviyonik Termal Görüntüleme Sistemi

ASELFLIR-300T, çoklu algılayıcılı elektro-optik hedefleme ve gözetleme sistemi.

ASELFLIR-300T, ASELSAN mühendisleri tarafından sabit kanatlı ve döner kanatlı hava platformları için geliştirilen yüksek performanslı bir elektro-optik keşif, gözetleme ve hedefleme sistemidir.

ASELFLIR-300T’nin yapısında Yüksek Çözünürlüklü Kızılötesi Kamera, Lazer Hedef İşaretleme/Mesafe Ölçme Birimi, Lazer Nokta İzleyici, Renkli Gündüz Görüş Kamerası ve Uzaktan Teşhis Kamerası bulunmaktadır. Sistem izleyen maddelerde belirtilen Hatta Değiştirilebilir Birimler(HDB)’den oluşmaktadır.

Sistemin özellikleri arasında birden fazla optik kanalı (VIS, MWIR ve SWIR) olan ortak bir optik açıklık, küçük ve hafif tasarım, tek bir hat değiştirilebilir ünite, üstün menzil performansı, yüksek çözünürlüklü IR kamera, tam HD gündüz TV kamera, yüksek çözünürlüklü SWIR NIR kamera, çoklu hedef takibi, lazer hedef işaretleme, dahili boresight sistemi ve 4 eksenli hassas mekanik + 2 eksenli optik stabilizasyon yer almaktadır.

ASELFLIR-300T, döner kanatlı, sabit kanatlı ve insansız hava araçlarından deniz gemilerine kadar farklı platformlarda kullanılabilen esnek bir donanım ve yazılım tasarım mimarisine sahiptir.

http://www.aselsan.com.tr

Yüzde 100 yerli bizim kızılelmamızdır! yuzde100yerli.com, milli projelere, yerli ürünlere, markalara ve girişimlere ait haberler, videolar, incelemer! Yerli malı, yüzde yüz yerli, %100 yerli.