• RSS okuyucu ile takip et
  • E-posta listesine kayıt ol
  • Android Uygulaması
  • Youtube
  • Google+
  • Twitter
  • Facebook
  • Instagram
Şubat 21, 2018 ÇARŞAMBA
 

Aselsan’dan yeni insansız araç “DALKILIÇ”

19 Eyl
2011
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (36 oy, ortalama: 5 üzerinden 4,69)
Loading...

ASELSAN DALKILILJ

ASELSAN, kullanıcı ihtiyacına yönelik olarak gözetleme, istihbarat görevleri ile patlayıcı düzenekleri, patlamamış mühimmatlar, şüpheli cisimlerin keşfi ve zararsız hale getirilmesinde kullanılabilecek; silah ve çok işlevli robotik kol taşıyabilen, bir personel tarafından değişik arazi şartlarında uzaktan kontrol edilebilen, paletli ve çok maksatlı bir muharebe robotu olan Dalkılıçı insansız araçlar alanındaki yenilikçi faaliyetlerine ekleyerek insansız kara araçları çalışmalarına hız kattı.

http://www.aselsan.com.tr

Aselsan’dan yeni insansız araç “DALKILIÇ” için yorumlar

Avatar

EMİR

Mart 23, 2012, 21:03

amerika aldı yaptığımız silahlarıı

Yorumu oylayın: +1 2 -1 0

Avatar

hsan kale

Mayısıs 17, 2012, 12:05

makina güzel,ama geliştirilebilir.arkadaki uzantı tipsiz olmuş.bir hidrolik kol ile uzayıp kısaltılırsa nasıl olur.Namlının altında kalan gövdeden yararlanılabilir:o bölgeden gövdenin içine gömülü kafi derecede roket rampasıyla ateş gücü artırılabilir.namlının sağve sol yanlarına güdümlü roketler monta edilebilir.

(Beğenildi) Yorumu Oylayın: +1 5 -1 0

Avatar

ismail ünal

Eylül 23, 2013, 21:09

silah sistemi basit ve yüksek hız yapamayan bir insansız araç hasanındda dediği giği mini roket ve ya yer belirlemek daha iyi yer belirlemek için bi havai fişek olabilir die düşünüyorum

Yorumu oylayın: +1 0 -1 0

Yorumunu Yaz

 

Not:

Sayın ziyaretçimiz, "yuzde100yerli.com" sitesinde yazılan yorumlar, site yöneticilerinin onayından geçtikten sonra yayınlanmaktadırlar. Lütfen yorumunuzu yazarken, yorumunuzu tekrar gözden geçiriniz. Tehdit, hakaret ve sövme içeren, suiistimal veya taciz edici, haksız fiil veya iftira niteliğinde, kaba, müstehcen, reklam içeren yorumlar "yuzde100yerli.com" sitesi yöneticileri tarafından silinecektir. Daha ayrıntılı bilgi için, Site kullanım sözleşmesi'ni okuyabilirsiniz.

X
X