Buzdolabında 50 yıllık nostalji!

Arçelik A.Ş., 50'inci yılına özel, nostalji buzdolabı üretti.

Arçelik Nostalji Buzdolabı

Geçmişin çizgilerini, bugünün teknolojisi ile buluşturan Arçelik, 50. yılına özel buzdolabı üretti. Arçelik A.Ş., 50’inci yılına özel, nostalji buzdolabı üretti. Geçmişin çizgilerini, bugünün teknolojisi ile buluşturan Arçelik, sınırlı sayıda ürettiği buzdolabıyla mutfaklarda nostalji rüzgarları estiriyor.

Nostalji serisinde geçmişin çizgilerini ön plana çıkarabilmek amacıyla özel tasarlanan buzdolabı, sahip olduğu çizgisi ve kullanılan özel boyama sistemiyle tüketicilere, yıllar öncesinin sıcaklığını yaşatıyor.

Satışa sunulduğu andan itibaren beklenenin üzerinde ilgi gören Nostalji serisi buzdolapları, 1955 B modeli bej rengi tek kapılı seçeneğinde 217 litrelik, 1955 K modeli bordo rengi iki kapılı seçeneğinde ise 312 litrelik iç hacme sahip. Arçelik 1955 B modelinde A sınıfı enerji performansıyla düşük elektrik tüketimi sağlarken, 1955 K modelinde B elektrik tüketimi dikkat çekiyor. Her iki modelde de hızlı soğutma özelliği ve soğutucu bölmede soğuk duvar teknolojisini kullanan Arçelik A.Ş., özel şişelik ve ayarlanabilir cam rafıyla modern bir görünüm sunuyor.

http://www.arcelik.com.tr

Yüzde 100 yerli bizim kızılelmamızdır! yuzde100yerli.com, milli projelere, yerli ürünlere, markalara ve girişimlere ait haberler, videolar, incelemer! Yerli malı, yüzde yüz yerli, %100 yerli.