Dünya için Türk Üretimi

Tautmann, Dünya için Türk Üretimi sloganıyla yola çıkmıştır.

Medikal Yatak

Tautmann, bir KBB Özel Sağlık Hizmetleri A.Ş. Markasıdır. Dünya için Türk Üretimi sloganıyla, uluslar arası alanda da kendine bir pazar payı elde etmek gayesi ile yola çıkmıştır.

Hastanelerin fonksiyonel, kaliteli, hijyenik ve estetik ekipman kullanım ihtiyacına yönelik olarak Alman Industrial Design firması tarafından tasarlanan ve Ankara Fabrikasında üretilmeye başlanan Tautmann ürünleri, 2006 yılı sonu itibari ile piyasaya sunulmuştur.

Güçlü ve son teknoloji makine parkı ile üretilen ürün grubu ilk etapta 2 ana üründen oluşmaktadır: Tautmann Hasta Transfer Sedyesi ve Tautmann Kirli-Temiz Arabası. Bu 2 ana ürün grubu, KBB Özel Sağlık Hizmetleri ve Tıbbi Danışmanlık Ticaret ve Sanayi A.Ş.’nin uyguladığı, ISO 13485 standardı ile üretilmektedir. Bu standartlara bağlı olarak oluşturulan üretim tesisinde, ayrıca ihtiyacı olan diğer firmalara da endüstriyel üretim hizmeti verilmektedir.

http://www.tautmann.com.tr

Yüzde 100 yerli bizim kızılelmamızdır! yuzde100yerli.com, milli projelere, yerli ürünlere, markalara ve girişimlere ait haberler, videolar, incelemer! Yerli malı, yüzde yüz yerli, %100 yerli.