General Mobile DXOMARK onaylı GM 9 Pro’yu duyurdu

yuzde100yerli.com kapak resmi

General Mobile DxOmark onaylı kameraya ve Android One işletim sistemine sahip amiral telefonu GM 9 Pro’yu takipçilerine duyurdu.

General Mobile her yıl duyurduğu yeni telefonlarda gösterdiği performans ile takipçilerini şaşırtmaya devam ediyor, General Mobile yeni Android One telefonu GM 9 Pro’yu 11 Eylül 2018 tarihinde Android severlere ve takipçilerine duyurarak tanıtımını gerçekleştirdi.

Android One işletim sistemine sahip telefon Türkiye’nin ilk DXOMARK onaylı kamerasına sahip olmasıyla kamera konusunda rakiplerinin önüne geçiyor. GM 9 Pro Gorilla Glass 5 korumasına sahip AMOLED ekranı, 64GB depolama, 4GB hafıza ve Snapdragon 660 2.2GHz işlemcisi ile Android severleri tatmin edecek bir telefona benziyor.

General Mobile GM 9 Pro modelinin 2899TL fiyat etiketiyle birlikte mağazalardaki yerini almaya hazırlanıyor.

General Mobile GM 9 Pro’ya ait DXOMARK puanı ve incelemesine https://www.dxomark.com/general-mobile-gm9-review/ adresinden ulaşabilirsiniz.

https://www.generalmobile.com

Yüzde 100 yerli bizim kızılelmamızdır! yuzde100yerli.com, milli projelere, yerli ürünlere, markalara ve girişimlere ait haberler, videolar, incelemer! Yerli malı, yüzde yüz yerli, %100 yerli.