HAUS, dondurularak kurutulmuş atıştırmalıklar

HAUS, yüksek besin değerli gıdaları, dondurarak kurutma yöntemi ile sağlıklı atıştırmalıklara dönüştürüyor

yuzde100yerli.com kapak resmi

HAUS, yüksek besin değerli gıdaları, dondurarak kurutma yöntemi ile sağlıklı atıştırmalıklara dönüştürüyor, kızartma, fırınlama gibi klasik yöntemlerden farklı olan bu işlem sayesinde besin değerleri korunan ürünlerin aynı zamanda raf ömürleri de arttırılmış oluyor.

HAUS Freeze Dry Türkiye’de dondurarak kurutma yöntemini kullanan ve özel dondurarak kurutma servisini veren, ilk üretici firma. Hiç bir kimyasal ve katkı maddesi kullanmadan raf ömrü 30 seneye çıkarılan, hiç bir kızartma işlemi olmadan kıtır kıtır hale getirilen sağlıklı atıştırmalıklar, çocuklardan, yaşlılara, sporculardan, dağcılara, veganlara kadar geniş bir kitleye hitap ediyor. “Sağlıklı beslenme, sağlıklı yaşam” felsefesini benimseyen The Snack HAUS giderek artan kanser ve obeziteye savaş açıyor.

The Snack HAUS aynı zamanda işlem sırasında ürün kaybını %3’lere indirerek ve gıdanın raf ömrünü 30 yıla çıkartarak gıda israfının da önüne geçiyor.

https://www.hausfreezedry.com

Yüzde 100 yerli bizim kızılelmamızdır! yuzde100yerli.com, milli projelere, yerli ürünlere, markalara ve girişimlere ait haberler, videolar, incelemer! Yerli malı, yüzde yüz yerli, %100 yerli.