• RSS okuyucu ile takip et
  • E-posta listesine kayıt ol
  • Android Uygulaması
  • Youtube
  • Google+
  • Twitter
  • Facebook
  • Instagram
Şubat 18, 2018 PAZAR
 

KALE Tuzaklı Barel

12 Şub
2010
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (14 oy, ortalama: 5 üzerinden 3,71)
Loading...

Kale Tuzaklı Barel

56 yıllık deneyimiyle ürettiği ve son teknolojiyi kullandığı ürünleriyle kalite ve garantiden taviz vermeyen Kale Kilit, yeni ürünü ‘€œKale Tuzaklı Barel (KTB)’€i piyasaya sundu. Dışarıdan zorlandığında sadece ön parçası kırılan ve dışarıdan yeni bir müdahaleyi imkansız hale getiren ‘€œKale Tuzaklı Barel (KTB)’€ ile yaşam alanlarında yüksek güvenlik hedefleniyor.

Kale Kilit’in yeni ürünü olan ‘€œKale Tuzaklı Barel’€, klasik barellerden daha üstün özelliklere sahip. Kale Tuzaklı Barel dışarıdan zorlandığında, barelin dışarıda kalan kısmının kırılmasını sağlayarak dışarıdan yabancı bir cisimle barele ikinci bir müdahaleyi imkansız hale getirmektedir. Kale Tuzaklı Barel, ‘€œkırıldığında bile çalışır olma özelliği’€ ile mekan sahibinin barel kırılmış olsa bile anahtarıyla yeniden kapısını açıp içeri girebilmesine imkan tanımaktadır.

http://www.kalekilit.com.tr/

KALE Tuzaklı Barel için yorumlar

Avatar

Öner TÜRKSEVER

Ekim 30, 2011, 16:10

Kale tuzaklı barel hırsızların en çok kullandığı yöntem olan kapı göbeğini kırıp eve girmelerini engeller, o yüzden çok kolay ve hemen uygulanabilir bir güvenlik yöntemidir.

Bu barelleri almak için evinizden çıkmanıza bile gerek yok, http://www.hirdavatfirsati.com online satış mağazasında en uygun fiyatlarla bulabilirsiniz.

Öner TÜRKSEVER

Yorumu oylayın: +1 0 -1 0

Yorumunu Yaz

 

Not:

Sayın ziyaretçimiz, "yuzde100yerli.com" sitesinde yazılan yorumlar, site yöneticilerinin onayından geçtikten sonra yayınlanmaktadırlar. Lütfen yorumunuzu yazarken, yorumunuzu tekrar gözden geçiriniz. Tehdit, hakaret ve sövme içeren, suiistimal veya taciz edici, haksız fiil veya iftira niteliğinde, kaba, müstehcen, reklam içeren yorumlar "yuzde100yerli.com" sitesi yöneticileri tarafından silinecektir. Daha ayrıntılı bilgi için, Site kullanım sözleşmesi'ni okuyabilirsiniz.

X
X