KALE Tuzaklı Silindir

Kalite ve garantiden taviz vermeyen Kale Kilit, yeni ürünü Kale Tuzaklı Silindir 'i piyasaya sundu.

yuzde100yerli.com kapak resmi

56 yıllık deneyimiyle ürettiği ve son teknolojiyi kullandığı ürünleriyle kalite ve garantiden taviz vermeyen Kale Kilit, yeni ürünü Kale Tuzaklı Silindir ‘i piyasaya sundu.

Dışarıdan zorlandığında sadece ön parçası kırılan ve dışarıdan yeni bir müdahaleyi imkansız hale getiren Kale Tuzaklı Sİlindir ile yaşam alanlarında yüksek güvenlik hedefleniyor.

Kale Kilit’in yeni ürünü olan Kale Tuzaklı Silindir, klasik silindirlerden daha üstün özelliklere sahip. Kale Tuzaklı Silindir dışarıdan zorlandığında, silindirin dışarıda kalan kısmının kırılmasını sağlayarak dışarıdan yabancı bir cisimle silindire ikinci bir müdahaleyi imkansız hale getirmektedir. Kale Tuzaklı Silindir, kırıldığında bile çalışır olma özelliği ile mekan sahibinin silindir kırılmış olsa bile anahtarıyla yeniden kapısını açıp içeri girebilmesine imkan tanımaktadır.

http://www.kalekilit.com.tr/

Yüzde 100 yerli bizim kızılelmamızdır! yuzde100yerli.com, milli projelere, yerli ürünlere, markalara ve girişimlere ait haberler, videolar, incelemer! Yerli malı, yüzde yüz yerli, %100 yerli.