KINETIX

1989 yılında kurulan Kinetix, 2005 yılında ayakkabı sektöründeki tecrübesini tekstil ürünleriyle buluşturdu.

Kinetix Logo

1989 yılında kurulan Kinetix, 2005 yılında ayakkabı sektöründeki tecrübesini tekstil ürünleriyle buluşturdu. Ulaşılabilir fiyatlı ürünlerini kaliteden ödün vermeden tüketicilerine sunan marka, FLO ve In Street mağazalarının yanı sıra Türkiye genelinde 1500 noktada satışa sunulmaktadır.

ZİYLAN Gurubun, ilk faaliyetleri 60’lı yılların başlarında Gaziantep’de küçük bir atölyede Ahmet ZİYLAN tarafından başlatıldı. 70’li yılların başlarında İstanbul’da ayakkabı yan sanayi imalatı başladı. 1985 yılında ilk spor ayakkabı üretildi. Şirket 80’li yılların başında granül PVC ve PVC enjeksiyonlu ayakkabı üretimine geçti.

Bugün Türkiye’nin en büyük entegre üretim tesislerine sahip olan grup çatısı altında KİNETİX dahil 14 şirket bulunuyor ve yaklaşık 1800 kişiye istihdam olanağı sağlıyor. 1985 yılında kurulan Ziylan Grubu’nun lokomotifi olan şirket Ziylan Ayakkabı A.Ş dünya çapında pek çok ülkeye ihracat yapıyor.

http://www.kinetix.com.tr

Yüzde 100 yerli bizim kızılelmamızdır! yuzde100yerli.com, milli projelere, yerli ürünlere, markalara ve girişimlere ait haberler, videolar, incelemer! Yerli malı, yüzde yüz yerli, %100 yerli.