• RSS okuyucu ile takip et
  • E-posta listesine kayıt ol
  • Android Uygulaması
  • Youtube
  • Google+
  • Twitter
  • Facebook
  • Instagram
Şubat 21, 2018 ÇARŞAMBA
 

Kızıl Ötesi Teknolojili UFO Isıtıcılar

9 Kas
2007
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (17 oy, ortalama: 5 üzerinden 4,24)
Loading...

ufo-logo

Kayserili 4 mühendis kardeşin kurduğu NNR Limited Şirketi üretime ve marka yatrımına yaptıkları yatırımlar sayesinde 5 yılda, yıllık 20 milyon Dolar ciro yapan bir şirket konumuna geldi.

Yılda 250 bin adet UFO marka ısıtıcı üretimi yapan NNR Limited Şirketi, UFO markası altında 2000 yılından beri kızılötesi ışık kullanan ısıtma sistemlerini, Rusya, Ukrayna, Polonya, Kazakistan gibi ülkelere ihraç etmektedir.

NNR Limited Şirketi resmi web sitesinin altında açtığı forum (mesaj tahtası) sayesinde müşterilerini bilgilendirmeyi, müşterileriyle daha yakın ilişkiler kurup sorunlarına anında cevap vermeyi ve müşterilerinin görüşlerini almayı da unutmamış.

http://www.ufotr.com

http://www.ufotr.com/forum

Kızıl Ötesi Teknolojili UFO Isıtıcılar için yorumlar

Avatar

kadir

Nisan 3, 2010, 21:04

aldığım ufo line 2300w telleri 1 yıl içinde yamuldu ve ısıtmıyor şu anda adına güvenerek aldığım bu ufo ürünü malesef garanti desteğide vermiyor. tellerin voltaj sorunundan yamulduğunu söylüyor ve garantiye sokmuyor iyide sen neye göre üretim yapıyorsun tse yi neye göre aldın çok kişi mağdur durumda bu konuda hemde diğer ısıtıcılardan üç kat daha fazla ödedik sadece bir yıl için 5 yıldır kullandığım ısıtıcının neden tellerinde sorun olmuyor halkı neden kandırıyorsunuz satılan malın arkasında bile duramıyorlar yazık tüm basın yayını kullanarak türk halkını bilinçlendirin araştırın çok kişi mağdur

Yorumu oylayın: +1 0 -1 0

Yorumunu Yaz

 

Not:

Sayın ziyaretçimiz, "yuzde100yerli.com" sitesinde yazılan yorumlar, site yöneticilerinin onayından geçtikten sonra yayınlanmaktadırlar. Lütfen yorumunuzu yazarken, yorumunuzu tekrar gözden geçiriniz. Tehdit, hakaret ve sövme içeren, suiistimal veya taciz edici, haksız fiil veya iftira niteliğinde, kaba, müstehcen, reklam içeren yorumlar "yuzde100yerli.com" sitesi yöneticileri tarafından silinecektir. Daha ayrıntılı bilgi için, Site kullanım sözleşmesi'ni okuyabilirsiniz.

X
X