• RSS okuyucu ile takip et
  • E-posta listesine kayıt ol
  • Android Uygulaması
  • Youtube
  • Google+
  • Twitter
  • Facebook
  • Instagram
Şubat 24, 2018 CUMARTESİ
 

Niğde Gazozu

29 Haz
2010
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (20 oy, ortalama: 5 üzerinden 4,75)
Loading...

Niğde Gazozu

Niğde Gazozu’nun frambuazlı tadı ve başarısı sadece formülünden değil, uzun yıllar boyunca sağlanan deneyimlerden kaynaklanıyor. Ayrıca doğal kaynak suyu kullanılması, şeker yerine yapay tatlandırıcıların kullanılmaması da formülün sihrini tamamlıyor.

Yaşam biçimindeki değişikliklere ve alkolsüz içecek sektöründeki baş döndürücü çeşitliliğe karşın, Niğde Gazozu doyumsuz tadıyla sadece Niğde’de değil yurdumuzun birçok köşesinde hem sağlık hem de keyif veren bir içecek olarak yaşamaya devam ediyor.

http://www.nigdegazozu.com/

Niğde Gazozu için yorumlar

Avatar

takarut

Temmuz 4, 2010, 23:07

…..Çek bi niğde gazozu…
Bizim orta anadolunun kahvehane sloganı.
Kendine has tadıyla tanıtımı yeterince yapılırsa Türkiyedeki bir çok yabancı kökenli içecek markalarıyla rekabet edeceğine inanıyorum.

Yorumu oylayın: +1 3 -1 0

Avatar

Hüseyin Alparslan

Aralık 23, 2010, 00:12

Oğlum Niğde’de Üniversitenin işletme bölümünde 2000 yıllarında okurken Ankara’ya getirmişti.Çok beğendik bu gazoz çok satar demiştik.Bir süre sonra marketlerde yerini alınca çok sevindik şimdi fırsat buldukça alıyor içiyoruz her seferinde oğlum Ersin aklıma geliyor ne güzel bir duygu.Şimdi öneriyorum Niğdede okuyan tüm Üniversite öğrencilerine şenlik yapın ürününüzü tanıtın hediye edin ailelerine götürsünler tüm yurda yaygınlaşsın.Teşekkürler

Yorumu oylayın: +1 3 -1 0

Yorumunu Yaz

 

Not:

Sayın ziyaretçimiz, "yuzde100yerli.com" sitesinde yazılan yorumlar, site yöneticilerinin onayından geçtikten sonra yayınlanmaktadırlar. Lütfen yorumunuzu yazarken, yorumunuzu tekrar gözden geçiriniz. Tehdit, hakaret ve sövme içeren, suiistimal veya taciz edici, haksız fiil veya iftira niteliğinde, kaba, müstehcen, reklam içeren yorumlar "yuzde100yerli.com" sitesi yöneticileri tarafından silinecektir. Daha ayrıntılı bilgi için, Site kullanım sözleşmesi'ni okuyabilirsiniz.

X
X