Pitbull Strings, Türkiye’den dünyaya gitar teli

Nano kaplama teknolojisi ile ömrü uzatılan gitar telleri Türkiye'den ve dünyadan müzisyenlerin beğenisini kazanıyor.

Pitbull Strings tarafından nano kaplama teknolojisi ile ömrü uzatılan gitar telleri Türkiye’den ve dünyadan müzisyenlerin beğenisini kazanıyor.

Müzik dışında başka şeyler de üretebilir miyim diye girişimciliğe adım atan gitarist Ulaş Engin nano kaplama teknolojisi ile ömrünü uzattığı gitar teli üretimine başladı. Türkiye’den on ülkeye ihraç edilen gitar telleri Türkiye’den sonra yurt dışında da müzisyenlerin beğenisini kazanıyor.

Pitbull String Gitar Teli nasıl üretiliyor?

Üretim aşamaları, büyük bir titizlikle kontrol edilen, dizayn ve tasarımları büyük bir hassasiyetle yapılan gitar telleri, müzisyenlerin beklentisini en iyi şekilde karşılayacak, farklı müzik tarzlarına hitap ederken, uygun tınılar yaratacak ve olabilecek en uzun süreli kullanıma uygun şekilde üretilmektedir.

Pitbull Strings, MAP (Modifiye Atmosfer Paketleme) yöntemini paketlerine uyguladığından, tellerin raf ömrü, muadil tellere oranla 10 kat daha fazladır.

2020 yılında yenilenen Pitbull Strings gitar telleriyle gelen yenilikler.

Pitbull Strings tarafından tüm detaylar, kullanıcı istekleri dikkate alınarak ve modern çağın gereklerine uyularak tekrar dizayn edilen ve üretilen tel modelleri, SİLVER, GOLD, 30, COATED ve VENÜS serileri olarak güncellenmiş.

Tüm Pitbull tellerin paketlenmesinde, korozyona karşı vakumlu paketlemeden çok daha etkili bir yöntem olan VCI paketleme yöntemi tercih edilmiş ve bu sayede tellerin paketin içindeyken taze kalması sağlanmış.

Müşterilerden gelen talepler doğrultusunda tellerin kendi içerisinde ayrışmasını sağlayan harf zarı özelliği sayesinde, artık tellerin hangi tel olduğunu rahatça anlaşılması sağlanmış.

https://www.pitbullstrings.com

Yüzde 100 yerli bizim kızılelmamızdır! yuzde100yerli.com, milli projelere, yerli ürünlere, markalara ve girişimlere ait haberler, videolar, incelemer! Yerli malı, yüzde yüz yerli, %100 yerli.