Projeksiyon cihazlarını kablosuz ve akıllı hale dönüştüren cihaz

Progen firması Projector Genius isimli projeksiyon cihazı aparatı ile klasik projeksiyon cihazlarını kablosuz ve akıllı hale dönüştürüyor.

2008 yılından günümüze projeksiyon cihazlarına eklentiler üreten Progen firması Projector Genius isimli projeksiyon cihazı aparatı ile klasik projeksiyon cihazlarını kablosuz ve akıllı hale dönüştürüyor.

iOS, Android ve Windows işletim sistemlerini destekleyen Projector Genius, PC’nizin veya mobil cihazınızın Projeksiyon cihazı ile kablosuz olarak bağlantı kurmasını sağlıyor. Projector Genius aynı zamanda projeksiyon cihazınızı Akıllı tahta olarak kullanmanıza da olanak sağlamakta.

Projector Genius bir Projeksiyon cihazı aparatıdır, görüntü üzerinde etkileşim yapmanıza olanak tanıyan cihaz, çok hassas kalibrasyon özelliği sayesinde keyifli ve verimli sunum yapmanız ve mobil olabilmeniz için tümüyle kablosuz çalışacak şekilde tasarlanmıştır.

http://www.projectorgenius.com

Yüzde 100 yerli bizim kızılelmamızdır! yuzde100yerli.com, milli projelere, yerli ürünlere, markalara ve girişimlere ait haberler, videolar, incelemer! Yerli malı, yüzde yüz yerli, %100 yerli.