Shaman’s Secret Kombucha ile doğanın şifası evinizde

Shaman’s Secret Kombucha’lar, doğanın şifasını evlere taşıyor.

Shaman’s Secret, doğanın ve doğal yaşamın faydalarını kendi ailesinde tecrübe ederek büyümüş Beril Turhan tarafından 2017’de kuruldu.

İstanbul Teknik Üniversitesi Kimya Bölümü mezunu olan Turhan; küçük yaştan itibaren doğal karışımlara, tentürlere ve fermantasyonlara olan ilgisini yurt içi ve yurt dışında aldığı eğitimler ile geliştirdi. 20 yıla yakın süredir evinde üretilen Kombucha’yı gelen talep doğrultusunda Shaman’s Secret markası altında satışa açtı.

2018 yılında Kagider’in düzenlemiş olduğu Proje 15 yarışmasında desteklenecek 15 kadın girişimciden biri seçilen Beril Turhan, TedX Youth’a ve pek çok üniversiteye girişimini anlatması için davet edilmiş ve konuşmalar yapmıştır.

Kısa sürede Türkiye’nin en büyük Kombucha markalarından biri haline gelen Shaman’s Secret’ın farkı, üretimde tamamen geleneksel yöntemleri tercih etmesi ve üstün standartlarda, cam fermantasyon kaplarında üretim yapmasıdır. En iyi hammaddelerle; hiçbir katkı maddesi, koruyucu, aroma veya renk verici kullanılmadan üretilen Shaman’s Secret Kombucha’lar, doğanın şifasını evlere taşıyor.

https://shamansecret.com

Yüzde 100 yerli bizim kızılelmamızdır! yuzde100yerli.com, milli projelere, yerli ürünlere, markalara ve girişimlere ait haberler, videolar, incelemer! Yerli malı, yüzde yüz yerli, %100 yerli.