Togg gemlik fabrikasında CES katılımı öncesi basın ile buluştu

Togg, 27 Aralık tarihinde Gemlik'te yapımı devam eden fabrikasında basın mensupları ile buluştu.

Türkiye’nin elektrikli otomobili TOGG, 27 Aralık tarihinde Gemlik’te yapımı devam eden fabrikasında basın mensupları ile buluştu.

Togg fabrikasında gerçekleşen etkinlikte davetli basın mensupları Togg ‘un son halini yakından görme fırsatı elde ederken Togg fabrikasındaki son gelişmeleri de yerinde görme fırsatı elde ettiler. Togg 5 – 8 Ocak tarihinde ABD’de gerçekleştirilecek olan CES ‘te yer alacak.

Togg ne zaman seri üretime geçecek?

Etkinlikte basın mensuplarına bilgi veren Togg CEO’su Karakaş, üretim hatlarının kurulmasıyla 2022 yılının Ağustos ayında ilk deneme üretimlerinin gerçekleştirileceğini ve bu araçların sertifikasyon süreçlerinin tamamlanmasının ardından takriben 2023 yılının ilk çeyreğinde seri üretime geçileceği bilgisini paylaştı.

Togg ‘un fiyatı ne kadar olacak?

Togg ‘un fiyatının ne kadar olacağı ise Togg takipçileri tarafından en çok merak edilen konulardan biri olmaya devam ediyor. Togg CEO ‘su Karakaş bu konuda yaptığı açıklamalarda Togg ‘un C sınıfı SUV bir araç olarak tasarlandığını ve bu konuda günün şartlarında rekabetçi bir fiyata sahip olması için çalıştıklarının bilgisini paylaştı.

https://www.togg.com.tr

Yüzde 100 yerli bizim kızılelmamızdır! yuzde100yerli.com, milli projelere, yerli ürünlere, markalara ve girişimlere ait haberler, videolar, incelemer! Yerli malı, yüzde yüz yerli, %100 yerli.