TSI tarafından üretilen Uçak Koltukları yakıt tasarrufu sağlıyor

Türk mühendisleri tarafından tasarlanan ilk yerli uçak koltukları sunduğu konfor ve hafifliği ile havacılık sektörünün dikkatini çekiyor.

Havacılık sektöründe büyük önem taşıyan ve yakıt tüketimini doğrudan etkileyen ağırlık konusu üzerine yoğunlaşarak Türk mühendisleri tarafından tasarlanan ilk yerli uçak koltukları sunduğu konfor ve hafifliği ile havacılık sektörünün dikkatini çekiyor.

Türk Hava Yolları, Türk Hava Yolları Teknik A.Ş. ve Assan Hanil ortaklığında “Global Düşündük, Yerli Ürettik” sloganıyla kurulan Turkish Seats Industries (TSI), 2012 yılından günümüze uçak koltuğu üretimi alanında faaliyet göstermekte.

Ayrıca TSI, yine yerli imkanlarla geliştirdiği otomasyon sistemi ile dünyanın en hızlı üretim bandına sahip olma özelliğini de taşımakta. Komplike yapıya sahip Uçak Koltuğunun tüm montaj aşamaları gelişmiş teknolojilerle takip edilmekte, bu sistem sayesinde sıfır hata ile ürünün ortaya çıkması sağlanmaktadır.

http://tsiseats.com/

Yüzde 100 yerli bizim kızılelmamızdır! yuzde100yerli.com, milli projelere, yerli ürünlere, markalara ve girişimlere ait haberler, videolar, incelemer! Yerli malı, yüzde yüz yerli, %100 yerli.