DemirDöküm, Türkiye’nin en büyük Panel Radyatör üreticisi

Almanya'daki Schaefer panel radyatör üretim fabrikasının tüm makina parkı Bozüyük'e taşındı

Demirdöküm Logo

DemirDöküm, Avrupa’nın 3. büyük radyatör fabrikası konumundaki tesisleri olan Panel A.Ş. fabrikasındaki kapasite artırımı Ek Tesisleri’ni gerçekleştirilen törenle açtı.

2 Haziran 2005’de ‘Kapasite Artırımı Temel Atma’ töreni ile başlayan yatırımlar, makina ve ekipmanların tedariki anlaşmaları ile hız kazandı. Eylül 2005’de Alman firması Schaefer ile imzalanan işbirliği anlaşmasıyla, Almanya’daki Schaefer panel radyatör üretim fabrikasının tüm makina parkı Bozüyük’e taşındı. Aynı anlaşma çerçevesinde, Alman Schaefer firmasının Avrupa’da sahip olduğu panel radyatör markası FIX ve tüm dağıtım kanalları ile müşteri portföyü DemirDöküm’e devredildi.

Yüzde 100 yerli’den not;

2007 yılında dünya ısıtma sektörünün lider firması Vaillant Group bünyesine katılan DemirDöküm, bu sinerjinin de katkısı ile iç pazardaki liderliğine, ihracattaki önemli atılımlarını da eklemektedir.

http://www.demirdokum.com.tr

Yüzde 100 yerli bizim kızılelmamızdır! yuzde100yerli.com, milli projelere, yerli ürünlere, markalara ve girişimlere ait haberler, videolar, incelemer! Yerli malı, yüzde yüz yerli, %100 yerli.