• RSS okuyucu ile takip et
  • E-posta listesine kayıt ol
  • Android Uygulaması
  • Youtube
  • Google+
  • Twitter
  • Facebook
  • Instagram
Ocak 21, 2018 PAZAR
 

Vestel, BBC’nin gönlünü fethetti

17 Oca
2010
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (16 oy, ortalama: 5 üzerinden 3,94)
Loading...

Vestel Logo

Vestel, yeni nesil karasal dijital yayıncılık teknolojisi DVB-T2 için BBC’nin İngiltere’de yaptığı tanıtımda en başarılı cihaz demolarından birini gerçekleştirdi.

Karasal dijital yayıncılık teknolojisinin en son buluşu DVB-T2 deneme yayınlarını resmi olarak başlatmak için BBC’nin İngiltere’de düzenlediği ve 4 şirketin katıldığı organizasyonda ürünlerini tanıtan tek Türk şirketi Vestel oldu.

Vestel Elektronik Ar-Ge’den Sorumlu İcra Kurulu Üyesi İhsaner Alkım, DVB-T2 teknolojili Vestel set üstü kutuların BBC’den tam puan aldığını belirterek ‘€œDünyada DVB-T2 teknolojisini sergileyen ilk üreticilerin arasında bir Türk şirketi olarak yer almamız büyük gurur kaynağı’€ diye konuştu.

Kaynak: ntv.com.tr

http://kolayurl.com/2r1

Vestel, BBC’nin gönlünü fethetti için yorumlar

Avatar

Şükrü Toraman

Ocak 17, 2010, 22:01

Gurur duydum. Ayakta alkışlıyorum.

Ben zamanında evde de kullanmıştım, vestel çok iyi televizyon.

Yorumu oylayın: +1 2 -1 0

Avatar

kültür

Ocak 23, 2010, 14:01

vestelin ve türkiyenin başarısı teşekkürler BBC :)

Yorumu oylayın: +1 1 -1 0

Avatar

Burak

Ocak 29, 2010, 15:01

Arkadaslar, Vestel’in kaliteli mal uretip dunyanin en zengin pazari olan Amerikan pazarina girmesi gerek. Amerika’da hicbir Turk markasi yok, ne Vestel, ne Beko, vs.. Amerika’daki kiran kirana rekabet ortaminda ancak kaliteli mal uretirlerse ayakta kalabilirler. Ancak kaliteli urunlerle Sony, Phillips, Sharp, LG, Panasonic ile rekabet edebilirler.

Yorumu oylayın: +1 0 -1 0

Yorumunu Yaz

 

Not:

Sayın ziyaretçimiz, "yuzde100yerli.com" sitesinde yazılan yorumlar, site yöneticilerinin onayından geçtikten sonra yayınlanmaktadırlar. Lütfen yorumunuzu yazarken, yorumunuzu tekrar gözden geçiriniz. Tehdit, hakaret ve sövme içeren, suiistimal veya taciz edici, haksız fiil veya iftira niteliğinde, kaba, müstehcen, reklam içeren yorumlar "yuzde100yerli.com" sitesi yöneticileri tarafından silinecektir. Daha ayrıntılı bilgi için, Site kullanım sözleşmesi'ni okuyabilirsiniz.

X
X