• RSS okuyucu ile takip et
  • E-posta listesine kayıt ol
  • Android Uygulaması
  • Youtube
  • Google+
  • Twitter
  • Facebook
  • Instagram
Şubat 22, 2018 PERŞEMBE
 

VİKO

6 Eyl
2009
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (8 oy, ortalama: 5 üzerinden 3,75)
Loading...

VİKO

Teknolojik yatırımlarla sürekli desteklenen güvenli ve kaliteli ürün yapısını geliştirerek, yenilikçi, yaratıcı ve küresel trendlere uyan özgün ürün tasarım ve hizmetleri ile koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamayı hedefleyen, bölgesel pazarlarda lider, dünya pazarlarında ise etkin, sosyal sorumluluklarının bilincinde, dünya rekabetine uyumlu ve proaktif bir kuruluş olmak’€ vizyonuyla 1980 yılında kurulan VİKO Elektrik ve Elektronik End. San. Tic. AŞ, bugün İstanbul Samandıra’da 53.500 m2 açık, 42.500 m2 kapalı alana sahip Türkiye’nin sektöründeki en büyüğü olarak tanımlanan yeni endüstriyel tesislerinde elektrik enerjisinin aktarılması, kullanılması ve daha kolay sunumu amacıyla çözümler üretmektedir.

Kurulduğu yıldan günümüze kadar geçen 28 yıl içinde elektrik anahtarları, grup priz, sigorta kutuları ve sayaç üreterek Türkiye’nin bu alandaki lider kuruluşu haline gelen VİKO, üretiminin yüzde 50’sini 60 ülkeye ihraç ederek, dünya pazarlarında da başarıyla ülkemizi temsil etmektedir.

http://www.viko.com.tr/

VİKO için yorumlar

Avatar

aykut

Eylül 7, 2011, 00:09

slmlar ben buca evkada oturuyorum buca evkada pandasatan hicbiryerbulamadım neden butaraflarda satılmıyor acaba meraketim

Yorumu oylayın: +1 0 -1 0

Yorumunu Yaz

 

Not:

Sayın ziyaretçimiz, "yuzde100yerli.com" sitesinde yazılan yorumlar, site yöneticilerinin onayından geçtikten sonra yayınlanmaktadırlar. Lütfen yorumunuzu yazarken, yorumunuzu tekrar gözden geçiriniz. Tehdit, hakaret ve sövme içeren, suiistimal veya taciz edici, haksız fiil veya iftira niteliğinde, kaba, müstehcen, reklam içeren yorumlar "yuzde100yerli.com" sitesi yöneticileri tarafından silinecektir. Daha ayrıntılı bilgi için, Site kullanım sözleşmesi'ni okuyabilirsiniz.

X
X