• RSS okuyucu ile takip et
  • E-posta listesine kayıt ol
  • Android Uygulaması
  • Youtube
  • Google+
  • Twitter
  • Facebook
  • Instagram
Şubat 25, 2018 PAZAR
 

Yüzde 100 yerli insansı robot

4 Eyl
2011
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (23 oy, ortalama: 5 üzerinden 5,00)
Loading...

ROBOT Akıncı 1

2015’te piyasaya sunulacak robotlar Bir süpermarkette tanıtım yapabilecek, çeşitli hizmet sektörlerinde tezgahtarlık yapabilecek, havalimanlarında ve otogarlarda yönlendirme, tanıtma gibi görevler alabilecek.

Konya’da bir yazılım firmasınca yaklaşık 2 yıldır yürütülen ARGE faaliyetleri sonucunda, insan görünümünde, sorulara cevap verebilen, sesli komutları yerine getirebilen, matematiksel işlemleri yapabilen, insan kas sistemini ve hareketlerini taklit etme yeteneğine sahip robot geliştirildi.

http://kolayurl.com/5sa

Yüzde 100 yerli insansı robot için yorumlar

Avatar

mustafa

Eylül 4, 2011, 19:09

türkiyenin daha güzel şeyler yapacağına inanıyorum. türk mühendislerini tebrik ediyorum. başarılarının devamını diliyorum. türkiye ye bu yakışır

Yorumu oylayın: +1 3 -1 0

Avatar

Türkoğlu Türk

Eylül 5, 2011, 19:09

Ustun Turk muhendisligi…Bizler batili soyguncular gibi onun bunun beyin gucuyle adam olmus bir ulke deigiliz, tebrikler. Herkes firmayi arasin tesekkur etsin, tebrik etsin. MOTIVASYON, BIR SEYI SUREKLI OLARAK YAPABILMEK ICIN OLMAZSA OLMAZDIR.

Akinsoft-Konya: *************

Yorumu oylayın: +1 2 -1 0

Avatar

Türkoğlu Türk

Eylül 6, 2011, 17:09

Yahu kardesim neden numarayi sansurluyorsunuz? Velev ki ben akinsoft`ta calisayim ve reklamini yapayim ne var bunda?Siz buirada reklamini yapmis olmuyor musunu zaten? Coca cola icerken kese kagidina sarip mi iciyorsunuz? Bu zihniyet cok tehlikeli ve kisirdir.

Yorumu oylayın: +1 0 -1 0

Avatar

y100y

Eylül 7, 2011, 11:09

Sayın Türkoğlu Türk,

Telefon numaralarının doğruluğunu kontrol etmemiz malesef mümkün değil hatalı yazılmış veya kasten farklı yazılmış telefon numaraları telafisi zor olan sonuçlara yol açabileceğinden sitemizde telefon numaralarının gizlenmesine karar verilmiştir.

Ziyaretçilerimiz tarafından yazılan yorumlar reklam kaygısı içermediği, bilgilendirme amaçlı olduğu ve yorumun yazıldığı başlıkla alakalı olduğu sürece ziyaretçilerimizin yorumlarında web adresi belirtmelerine izin verilmektedir çalıştığınız firmanıza ait yönlendirmeyi bu şekilde yapabilirsiniz.

Saygılarımızla.

Yorumu oylayın: +1 0 -1 0

Avatar

Türkoğlu Türk

Eylül 7, 2011, 16:09

Yanitiniz icin tesekkurler. Ancak dedigim gibi ben hic bir firmada calismiyorum sadece “velev ki” dedim. Iyi calismalar.

Yorumu oylayın: +1 0 -1 0

Yorumunu Yaz

 

Not:

Sayın ziyaretçimiz, "yuzde100yerli.com" sitesinde yazılan yorumlar, site yöneticilerinin onayından geçtikten sonra yayınlanmaktadırlar. Lütfen yorumunuzu yazarken, yorumunuzu tekrar gözden geçiriniz. Tehdit, hakaret ve sövme içeren, suiistimal veya taciz edici, haksız fiil veya iftira niteliğinde, kaba, müstehcen, reklam içeren yorumlar "yuzde100yerli.com" sitesi yöneticileri tarafından silinecektir. Daha ayrıntılı bilgi için, Site kullanım sözleşmesi'ni okuyabilirsiniz.

X
X