1 milyar dolarlık ihracat hedefleyen Vestel Avrupa mutfaklarında

Vestel, Living Kitchen Fuarı’nda 58 farklı beyaz eşya ve ankastre ürünüyle şov yaptı.

yuzde100yerli.com kapak resmi

Vestel, Köln’de düzenlenen, 200 firmanın katıldığı Living Kitchen Fuarı’nda 58 farklı beyaz eşya ve ankastre ürünüyle şov yaptı.

2016’nın buzdolabını şimdiden standında sergileyen Vestel, 177 cm ankastre soğutucu ve dondurucu buzdolabı ile büyük beğeni topladı.

Vestel, beyaz eşyada ihracat cirosu hedefini de 1 milyar dolar olarak belirledi. İhracat haritasındaki ülkelerin sayısını 149’a yükselten Vestel, beyaz eşya ve ankastre ihracatının yüzde 78’ini Avrupa’ya yapıyor.

Vestel’in akıllı ev ürünleri, enerji tasarrufunda dünya rekortmeni Pyrojet teknolojili çamaşır makinesi ile ankastre buzdolapları, fırın ve ocakları, bulaşık makineleri yoğun ilgi görüyor. Vestel’in ilk kez Living Kitchen’da görücüye çıkan yeni ürünleri,177 cm ankastre soğutucu ve dondurucu buzdolabı ile sliding door ankastre bulaşık makinesi büyük beğeni topluyor.

http://www.vestel.com.tr

Yüzde 100 yerli bizim kızılelmamızdır! yuzde100yerli.com, milli projelere, yerli ürünlere, markalara ve girişimlere ait haberler, videolar, incelemer! Yerli malı, yüzde yüz yerli, %100 yerli.