Nitrocare’den inovatif hasta yatakları

Gökler Group ürettiği inovatif hasta yatakları, sedye ve hasta taşıma üniteleri ile sektörde dikkatleri üzerine çekiyor.

yuzde100yerli.com kapak resmi

Sivas’ta NITROCARE markasıyla medikal ekipmanlar üreten Gökler Group ürettiği inovatif hasta yatakları, sedye ve hasta taşıma üniteleri ile sektörde dikkatleri üzerine çekiyor.

2009 yılında Gökler Group tarafından hastane mefruşatı ve medikal ekipmanlar üretmek amacıyla Sivas’ta kurulan NITROCARE yenilikçi yaklaşımları ile dikkatleri üzerine çekmiş ve kısa zamanda sektörün lider üreticileri arasında yer almayı başarmıştır.

TÜBİTAK desteği ile elektrikli hasta karyolası da geliştiren firma 2013-2014 dönemlerinde NITROCARE markasıyla, DESIGN TURKEY ENDUSTRİYEL TASARIM ÖDÜLLERİ yarışmasından NTQ7 Acil Müdahale Sedyesi ve NTS X5 Hasta Taşıma Sandalyesi ile iki ödül birden kazanma başarısı elde etti.

http://www.nitrocare.com.tr

Yüzde 100 yerli bizim kızılelmamızdır! yuzde100yerli.com, milli projelere, yerli ürünlere, markalara ve girişimlere ait haberler, videolar, incelemer! Yerli malı, yüzde yüz yerli, %100 yerli.