Akıllı Ulaşım Fikirlerinle Geleceğin Ulaşımını Şekillendir

TEMSA, “Geleceğin Ulaşımını Sen Şekillendir!” yarışması ile “Akıllı Ulaşım” üzerine gelen fikirleri, toplumun faydalanabileceği çözümlere dönüştürmeyi amaçlıyor.

TEMSA Logo

TEMSA, “Geleceğin Ulaşımını Sen Şekillendir!” yarışması ile “Akıllı Ulaşım” üzerine gelen fikirleri, toplumun faydalanabileceği çözümlere dönüştürmeyi amaçlıyor.

Gelecekte karşılaşacağımız nüfus artışı, ekonomik, dijitalleşme, şehirleşme ve iklim değişikliklerinin etkileri otomotiv ve şehirlerde yeni trendlerin oluşmasına neden oluyor.

TEMSA hayata geçirdiği ‘Smart Mobility’ vizyonu ile geliştirdiği teknoloji programlarıyla; emisyon salınımı ‘0’ olan elektrikli araçlar, yakıt tüketimini ve emisyon salınımı yüzde 10 oranında azaltan akıllı araçlar, trafik sıkışıklığını yüzde 20, trafik kazalarını yüzde 25 oranında azaltan akıllı trafik uygulamaları ve çevreye dost akıllı fabrikalar ile Akıllı Ulaşım Sistemleri (AUS)’nin günümüz ve gelecek ihtiyaçlarına yönelik çözümler geliştiriyor.

TEMSA “Geleceğin Ulaşımını Sen Şekillendir!” yarışması ile “Akıllı Ulaşım” üzerine gelen fikirleri, vizyonu doğrultusunda şekillendirerek çevre dostu, ekonomik, güvenli, işletmelerin, sürücülerin ve yolcuların yararlanabileceği çözümlere dönüştürmeyi amaçlıyor.

25 Ağustos tarihinde başvuru kabul etmeye başlayan yarışmaya 5 Kasım tarihine kadar fikirlerinizi gönderebilirsiniz.

http://smartmobility.temsa.com/

Yüzde 100 yerli bizim kızılelmamızdır! yuzde100yerli.com, milli projelere, yerli ürünlere, markalara ve girişimlere ait haberler, videolar, incelemer! Yerli malı, yüzde yüz yerli, %100 yerli.