• RSS okuyucu ile takip et
  • E-posta listesine kayıt ol
  • Android Uygulaması
  • Youtube
  • Google+
  • Twitter
  • Facebook
  • Instagram
Ocak 18, 2018 PERŞEMBE
 

Akıllı Ulaşım Fikirlerinle Geleceğin Ulaşımını Şekillendir

29 Eki
2017
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (5 oy, ortalama: 5 üzerinden 5,00)
Loading...

temsa-smart-mobility

TEMSA, “Geleceğin Ulaşımını Sen Şekillendir!” yarışması ile “Akıllı Ulaşım” üzerine gelen fikirleri, toplumun faydalanabileceği çözümlere dönüştürmeyi amaçlıyor.

Gelecekte karşılaşacağımız nüfus artışı, ekonomik, dijitalleşme, şehirleşme ve iklim değişikliklerinin etkileri otomotiv ve şehirlerde yeni trendlerin oluşmasına neden oluyor.

TEMSA hayata geçirdiği ‘Smart Mobility’ vizyonu ile geliştirdiği teknoloji programlarıyla; emisyon salınımı ‘0’ olan elektrikli araçlar, yakıt tüketimini ve emisyon salınımı yüzde 10 oranında azaltan akıllı araçlar, trafik sıkışıklığını yüzde 20, trafik kazalarını yüzde 25 oranında azaltan akıllı trafik uygulamaları ve çevreye dost akıllı fabrikalar ile Akıllı Ulaşım Sistemleri (AUS)’nin günümüz ve gelecek ihtiyaçlarına yönelik çözümler geliştiriyor.

TEMSA “Geleceğin Ulaşımını Sen Şekillendir!” yarışması ile “Akıllı Ulaşım” üzerine gelen fikirleri, vizyonu doğrultusunda şekillendirerek çevre dostu, ekonomik, güvenli, işletmelerin, sürücülerin ve yolcuların yararlanabileceği çözümlere dönüştürmeyi amaçlıyor.

25 Ağustos tarihinde başvuru kabul etmeye başlayan yarışmaya 5 Kasım tarihine kadar fikirlerinizi gönderebilirsiniz.

http://smartmobility.temsa.com/

Akıllı Ulaşım Fikirlerinle Geleceğin Ulaşımını Şekillendir için yorumlar

Yorumunu Yaz

 

Not:

Sayın ziyaretçimiz, "yuzde100yerli.com" sitesinde yazılan yorumlar, site yöneticilerinin onayından geçtikten sonra yayınlanmaktadırlar. Lütfen yorumunuzu yazarken, yorumunuzu tekrar gözden geçiriniz. Tehdit, hakaret ve sövme içeren, suiistimal veya taciz edici, haksız fiil veya iftira niteliğinde, kaba, müstehcen, reklam içeren yorumlar "yuzde100yerli.com" sitesi yöneticileri tarafından silinecektir. Daha ayrıntılı bilgi için, Site kullanım sözleşmesi'ni okuyabilirsiniz.

X
X