Anatomik Modellemede Türk İmzası

Kayserili, Adnan ve Mahmut Kekliko, "Anatomi Türk" markasıyla Tıp ve Veteriner Fakülteleri için anatomik maket üretiyorlar.

Keklikoğlu Anatomik Model

Kayserili, Adnan ve Mahmut Keklikoğlu kardeşler; Keklikoğlu Plastik firmalarıyla bir zamanlar Türkiye’nin en büyük plastik top üreticisiydiler.

Çin malı plastik topların pazarı işkal etmesiyle, işleri durma noktasına gelen girişimciler çareyi daha özelleşmiş iş sahalarına yatırım yapmakta buldular.

“Anatomi Türk” markasıyla Tıp ve Veteriner Fakülteleri için anatomik maket üretiyorlar. Tabi bu iş plastik top üretimine göre, daha fazla ar-ge’yi gerektiren zor bir iş. Yeni iş sahası, bilimsel amaçlı olduğundan; kullanılan malzeme, renk, işlev, birebir ölçeklendirme, 3 boyutlu modelleme, standardizasyon, üniversite-sanayi işbirliği, pazar arama gibi bir çok mevzuda yeniden deneyimler kazanılmış olsa gerek. Yapılan işin kalitesi gerçekten iyi. Anatomi Türk’e başarılar diliyoruz. Meyyin, murrun, marsak görmek istiyorsanız linkte resimleri var.

http://www.anatomiturk.com/

Yüzde 100 yerli bizim kızılelmamızdır! yuzde100yerli.com, milli projelere, yerli ürünlere, markalara ve girişimlere ait haberler, videolar, incelemer! Yerli malı, yüzde yüz yerli, %100 yerli.