• RSS okuyucu ile takip et
  • E-posta listesine kayıt ol
  • Android Uygulaması
  • Youtube
  • Google+
  • Twitter
  • Facebook
  • Instagram
Şubat 22, 2018 PERŞEMBE
 

Arçelik yeni çalışma ofisi Garage ile yeni fikirlerin önünü açacak

15 Mar
2017
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (9 oy, ortalama: 5 üzerinden 4,78)
Loading...

Arçelik, bugünün yenilikçi fikirleriyle geleceğin ürünlerini üretmek için iki yeni merkez kurdu. Firma, Garage, Atölye 4.0 ve Tech Pro Akademi’yi, İstanbul Çayırova’da hayata geçirdi.

Arçelik Üretim ve Teknolojiden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Oğuzhan Öztürk, gelecek 50 yıl içindeki değişimin son 400 yılda yaşanılandan fazla olacağını söyledi. Öztürk, Arçelik’in pazarın sunduğu fırsatlara ve dijital dünyaya tam anlamıyla hazır hale gelmek için önemli yatırımlar yaptığını belirtti.

Öztürk, bu çerçevede Garage ve Atölye 4.0’ı hayata geçirdiklerini açıklayarak, “Ülkemizden neden Apple’lar çıkmıyor, niye ülkemizin dünyada çok sayıda bilinen markası yok. Ben bunu kendime kişisel olarak dert edinmiş durumdayım.

Farkına vardım ki biz apartman çocuğuyuz. Bizlerin hiç biri garajda büyümedi. Aslında garaj şu demek, içinde bulunduğunuzda kimsenin size karışmadığı, kendiniz veya arkadaşlarınızla istediğiniz kadar çalışabildiğiniz bir çalışma ortamı. Madem biz garajsız ortamda büyüdük, bari gençler garajlı ortamda büyüsün diye Garage’ı yaptık” dedi.

Öztürk, Garage’da düzenli olarak fikir geliştirme ve prototip çalıştayları yapıldığını aktararak, “Garage’da bir yıl da 20 bin fikri değerlendirip, 200 prototip hedefliyoruz” dedi.

Kaynak: Milliyet

https://www.arcelik.com.tr/

Arçelik yeni çalışma ofisi Garage ile yeni fikirlerin önünü açacak için yorumlar

Yorumunu Yaz

 

Not:

Sayın ziyaretçimiz, "yuzde100yerli.com" sitesinde yazılan yorumlar, site yöneticilerinin onayından geçtikten sonra yayınlanmaktadırlar. Lütfen yorumunuzu yazarken, yorumunuzu tekrar gözden geçiriniz. Tehdit, hakaret ve sövme içeren, suiistimal veya taciz edici, haksız fiil veya iftira niteliğinde, kaba, müstehcen, reklam içeren yorumlar "yuzde100yerli.com" sitesi yöneticileri tarafından silinecektir. Daha ayrıntılı bilgi için, Site kullanım sözleşmesi'ni okuyabilirsiniz.

X
X