Arçelik’ten bir ilk daha

Arçelik, sıra dışı siyah tasarıma sahip, AB Tüzüğüne göre yapılan ölçümlerde kendi sınıfında dünyanın en az enerji harcayan ilk A+++ No Frost buzdolabını üretti.

Arçelik Logo Kırmızı

Arçelik, sıra dışı siyah tasarıma sahip, AB Tüzüğüne göre yapılan ölçümlerde kendi sınıfında dünyanın en az enerji harcayan ilk A+++ No Frost buzdolabı ‘A+++ Siyah Orbital’i üreterek, beyaz eşya sektörüne yenilikçi bir soluk kattı.

Lisans kullanmadan, yenilikçi teknoloji ve kaliteli ürünler geliştirebilme gücü sayesinde bugün uluslararası standartta bir şirket olan Arçelik A.Ş., sıra dışı siyah tasarıma sahip, 30 Kasım 2010 da yayınlanan 2010/1060/EC nolu AB Tüzüğüne göre yapılan ölçümlerde kendi sınıfında dünyanın en az enerji harcayan ilk A+++ No Frost buzdolabı ‘A+++ Siyah Orbital’i üreterek, beyaz eşya sektörüne yenilikçi bir soluk kattı.

Aralık ayında seri üretimine başlanan Arçelik’in ‘A+++ Siyah Orbital’ No frost buzdolabı, çarpıcı tasarımının yanı sıra, üstün teknolojik özellikleri ve enerji tasarrufuyla da ön plana çıkıyor.

Arçelik A.Ş.’nin güçlü Ar-Ge ekibi tarafından, Eskişehir Buzdolabı İşletmesi’nde üretilen ‘A+++ Siyah Orbital’in tasarımında Arçelik’e ait olan 6 adet patent uygulandı ve enerji tasarrufunda en son gelinen nokta olan A++ seviyesinin de üstüne çıkan performansa ulaşıldı.

http://www.arcelik.com.tr

Yüzde 100 yerli bizim kızılelmamızdır! yuzde100yerli.com, milli projelere, yerli ürünlere, markalara ve girişimlere ait haberler, videolar, incelemer! Yerli malı, yüzde yüz yerli, %100 yerli.