Avşar Doğal Maden Suyu

Afyonkarahisar'dan Türkiye ve dünyaya yeni bir lezzet dağılıyor.

Avşar Maden Suyu

Tropikal ve kırmızı meyveler kullanılarak üretilen Avşar Doğal Maden Suları, lezzetinin yanı sıra farklı şişe tasarımıyla da tüketicilerin beğenisini kazanıyor.

Doğal su kaynakları ile öne çıkan Afyonkarahisar’dan Türkiye ve dünyaya yeni bir lezzet dağılıyor. Klasik maden suları yerine tropikal ve kırmızı meyveler kullanılarak şişelenen Avşar Doğal Maden Suları, Türkiye ve dünyada tüketicilerin beğenisini kazanıyor. İçeriğinde karadut ve frenk üzümü bulunan ve International Taste Institute’den Superior Taste Award belgesi alan ürün, pancar şekeri ile tatlandırılarak hem sağlık hem de lezzet açısından standart maden sularının önüne geçiyor.

Avşar Maden Suları Nerede Üretiliyor?

Tarih boyunca sağlık amacı ile kullanılmış olan Avşar Doğal Maden Suyu, 2015 yılında Demirci Hacı Ömer Oğulları Şirketler Grubu tarafından fabrika yatırımı başlatılarak şişelenmeye başlanmıştır. Afyonkarahisar’ın İscehisar ilçesinde yer alan Avşar Doğal Maden Suyu fabrikasında günde 1 milyon şişe maden suyu üretilebiliyor.

http://www.avsarmadensuyu.com/

Yüzde 100 yerli bizim kızılelmamızdır! yuzde100yerli.com, milli projelere, yerli ürünlere, markalara ve girişimlere ait haberler, videolar, incelemer! Yerli malı, yüzde yüz yerli, %100 yerli.