Balıkesir’de toplu ulaşımın yüzü değişiyor: Otokar CENTRO mikrobüsler hizmete girdi

Otokar’ın son teslimat adresi Balıkesir oldu.

Otokar Centro Balıkesir Teslimat

Türkiye’nin lider otobüs üreticilerinden biri olan Otokar, belediyeler ve halk otobüsleri kooperatifleri için özel olarak tasarladığı CENTRO mikrobüs ile toplu ulaşımda konfor çıtasını yükseltmeye devam ediyor.

Otokar, 60 yıllık deneyimiyle geliştirdiği CENTRO mikrobüsünü Türkiye dahil 60 ülkede milyonlarca yolcuya güvenle taşıyor. Otokar’ın son teslimat adresi Balıkesir oldu. Bandırma Ulaşım Hizmetleri Ticaret A.Ş. tarafından alınan 55 adet Otokar CENTRO mikrobüs, Bandırma Cumhuriyet Meydanı’nda düzenlenen bir törenle hizmete sunuldu.

Törene Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, Bandırma Kaymakamı Engin Aksakal, Otokar yetkilileri, Otokar bayi Atalay Otomotiv’in yetkilileri, Balıkesir Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Rıza Tekin, Bandırma Ulaşım Hizmetleri Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Soylu, araç kaptanları ve birçok Balıkesirli katıldı.

Otokar CENTRO Mikrobüs’ün Özellikleri Nedir?

CENTRO mikrobüs, tasarımı, ferah iç hacmi, yüksek manevra kabiliyeti, konforu, teknolojisi, sahip olduğu donanım ve düşük işletme giderleriyle toplu ulaşımın kısa sürede gözdesi olmayı başardı. CENTRO, 11 sabit, 6 katlanır koltuklu araçta 14 ayakta yolcu taşıyabiliyor. Euro 6 emisyon seviyesini sağlayan çevreci motoru, üstün performansı ile dik yokuşları zorlanmadan tırmanırken, düşük yakıt tüketimi ile tasarruf sağlıyor. Hızlı biniş ve inişi sağlayan geniş kapıları ve ferah iç hacmiyle CENTRO ile yolcular şehrin keyfini sürerken, aracın teknolojisi ve yüksek güvenlik donanımı sürücüsüne güven veriyor.

Otokar CENTRO

CENTRO Mikrobüs’lerin Fiyatları Nedir?

Bu haber yazılırken Otokar web sitesinde bu fiyata ulaşabildik. CENTRO Belediye Tipi Otobüs (17+14+1 Kisilik) (Klimalı) (ENGELLİ RAMPALI) 4.261.012TL. CENTRO mikrobüslerin fiyatları, aracın modeline, donanımına, motoruna ve diğer özelliklerine göre değişiklik gösterebilir. Tüm fiyat listesine Otokar’ın web sitesinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca Otokar’ın yetkili bayileriyle iletişime geçerek daha detaylı bilgi alabilirsiniz. 

https://otokar.com.tr

yuzde100yerli.com'un kurucusu, gönüllü yazar, yerli malı hastası, 2 çocuk babası. Teknolojiyi, yerli ve milli projeleri takip etmekten keyif alıyorum. Yeni bir yerli ürün ve yeni bir girişim görmek beni mutlu ediyor bu nedenle 2006 yılında yuzde100yerli.com'u yayına alma kararı aldım. Yazılım sektöründe 20+ yıldır çalışıyorum Türkiye'nin kurumsal firmalarında çalıştım ve hala yazılım sektöründe çalışmaya da devam ediyorum.