BATIR, sağlıklı olduğu kadar lezzetli ezmeler

Batır, sağlıklı geleceğimiz için besleyici özelliği yüksek, temiz içerikli, yenilikçi ve özgün kuruyemiş ezmeleri üretiyor.

Bir yüzde 100 kadın girişimi olan Batır, sağlıklı bir gelecek için besleyici özelliği yüksek, temiz içerikli, yenilikçi ve özgün kuruyemiş ezmeleri üretiyor.

Sağlıklı beslenmeyi kendileri için bir yaşam biçimine haline getirmiş iki arkadaşın kurduğu Batır, bu alandaki ihtiyaçları da göz önüne alarak, besin değeri yüksek, içerik bakımından zengin ve katkısız ezme çeşitleriyle sizleri bir lezzet serüvenine davet ediyor. Ayrıca ürün içeriklerinde yerli ve lokal ata tohum ürünleri kullanan Batır, yerli üreticiye de destek oluyor.

İstediğiniz yerde yiyebilmeniz için tasarlanan tek kullanımlık, kolay taşınabilen paketleriyle de Batır, bu konuda Türkiye’de ilk, dünyada da sayılı firmalardan.

Koruyucu, katkı maddesi, E kodeksi, renklendirici, kıvam artırıcı, şeker ilavesi içermeyen, besleyici özelliği ve yüksek zengin içeriğe sahip Batır ezmeler, glutensiz ve vegan ezmelerdir.

2018 yılında Türkiye’deki gıda ve tarım ekosistemlerini dönüştürmeye, girişimcileri destekleyen fonlar kapsamında Avrupa Teknoloji ve Inovasyon Ensititüsü tarafından gerçekleştirilen, EIT Food Innovation Grants Demo Day’de 13 hedef ülkede gıda girişimcileri için düzenlediği yarışmada birinci olan Batır, yola çıktığı lezzet serüveninde emin adımlarla ilerliyor.

https://batirstore.com/

Yüzde 100 yerli bizim kızılelmamızdır! yuzde100yerli.com, milli projelere, yerli ürünlere, markalara ve girişimlere ait haberler, videolar, incelemer! Yerli malı, yüzde yüz yerli, %100 yerli.