Wellbees, kurumlara sürdürülebilir ‘iyi yaşam’ programı sunuyor

Wellbees iyi yaşam programı, çalışanlara %82,02 oranında sağlıklı alışkanlıklar kazandırıyor.

Wellbees, bir İnsan Kaynakları teknolojisi ürünüdür ve 2016 yılından beri kurumlara wellbeing hizmeti veren dijital bir çözümdür.

Kurumsal bir wellbeing çözümü olan Wellbees, sürdürülebilir bir “iyi yaşam” programı kapsamında uzman desteği, yarışmalar, içerikler, seminerler ve etkinlikleri kurumlara özel dijital bir platformda sunar.

Wellbees, web, iOS ve Android uygulamaları ile kurumsal firmaların, çalışanlarına wellbeing’i tek bir platformda sunmalarına olanak sağlıyor. Wellbees iyi yaşam programı, çalışanlara %82,02 oranında sağlıklı alışkanlıklar kazandırırken aynı zamanda çalışanların %89,8 oranında daha değerli hissetmerini sağlıyor ve firmaya olan bağlılıklarını da arttırıyor.

Actifit, 2013 yılında Melis Abacıoğlu tarafından bir kurumsal wellbeing şirketi olarak kuruldu. 2013 ile 2016 yılları arasında kurumsal firmalara wellbeing danışmanlığı yaptı. Actifit, 2016’da ekibe katılan ve sonrasında Kurucu Ortak olarak sürücü koltuğuna geçen Seçil Gürcüoğlu Mercan ile gücüne güç kattı. Actifit, 2017’de sadece kurumsal wellbeing hizmetlerini danışmanlık ve yerinde hizmetlerle ölçekleyemeyeceğini fark ederek dünyada 400 milyar dolarlık hacmi olan İnsan Kaynakları Teknolojileri trenine dahil oldu. Wellbees adını verdikleri ürünün MVP versiyonu, websitesi formatında 2017’de canlıya geçti. 2019’da CTO Kerem Gönülkırmaz’ın da ekibe katılması ile app versiyonu dünyaya geldi.

http://wellbees.com.tr/

Yüzde 100 yerli bizim kızılelmamızdır! yuzde100yerli.com, milli projelere, yerli ürünlere, markalara ve girişimlere ait haberler, videolar, incelemer! Yerli malı, yüzde yüz yerli, %100 yerli.