BMC 13. Ulusal Fotoğraf Yarışması

Ülkemiz ve BMC konulu Ulusal Fotoğraf Yarışması'nın bu yıl onüçüncüsünü düzenliyor

BMC Kurumsal Logo Mavi

BMC Sanayi ve Ticaret A.Ş., Türk fotoğraf sanatına katkıda bulunmak amacıyla, ‘Ülkemiz ve BMC’ konulu Ulusal Fotoğraf Yarışması’nın bu yıl onüçüncüsünü düzenliyor. Yarışma, tüm fotoğraf severleri, BMC ile ülkemiz insanını, coğrafyasını ve değerlerini aynı fotoğraf karesinde bir araya getirmeye çağırıyor.

Onüçüncüsü düzenlenen yarışma siyah – beyaz ya da renkli baskı dalında. Eserlerde, BMC markalı araç veya araçlarının görüntüleri kompozisyon içinde yer almalı.

Yarışma ödülleri; Birincilik Ödülü 3000 TL, İkincilik Ödülü 1500 TL, Üçüncülük Ödülü 750 TL, Mansiyon 500 TL, BMC Özel Ödülü 500 TL’ dir.

Son katılım tarihi 31 Ağustos 2010 olan yarışmanın değerlendirmesi 4 Eylül 2010 tarihinde İstanbul gerçekleştirilecek. Sonuçlar 15 Eylül 2010 tarihinden itibaren BMC Sanayi ve Ticaret A.Ş. resmi internet sitesinden duyurulacaktır.

www.bmc.com.tr

Yüzde 100 yerli bizim kızılelmamızdır! yuzde100yerli.com, milli projelere, yerli ürünlere, markalara ve girişimlere ait haberler, videolar, incelemer! Yerli malı, yüzde yüz yerli, %100 yerli.