BMC Profesyonel 1142 Çekici

BMC Profesyonel 1142 Çekici yenilendi.

BMC Kurumsal Logo Mavi

BMC Profesyonel 1142 Çekici yenilendi. Yenilenen BMC PRO 1142 ACX (4×2) Çekici; daha yüksek tavanı ve 410 ps güçlü motoru ile her sektörde, her türlü yükte tüm profesyonellerin hizmetinde…

Yeni PRO 1142 ACX (4×2) Çekicinin tavanı 15 cm. yükseltilerek iç hacmi artırıldı. Kolay erişilebilen kapaklı yeni üst konsol dolapları ve arka tarafta 2 adet açık bölmeye yer verildi. İki yatak arasındaki mesafenin arttırılması ile dinlenme esnasında da rahat ve ferah bir ortam sağlandı. Yeni ledli iç aydınlatma lambaları ile kabin içinin daha aydınlık olması sağlandı. Yeni bardaklık, üst konsolda mevcutlara ilave 2 adet hoparlör, sürücü yan cam güneş siperliği, yeni ön cam stor perdesi de aracın iç tasarımını tamamladı ve sürüş konforunun artmasını sağladı. Yeni çekicide elektro mekanik takograf standart olarak yer alıyor. Güvenli sürüşe imkan sağlayan 5 kademeli Intarder, opsiyonel olarak sunulan özellikler arasında yer almaktadır.

https://www.bmc.com.tr

Yüzde 100 yerli bizim kızılelmamızdır! yuzde100yerli.com, milli projelere, yerli ürünlere, markalara ve girişimlere ait haberler, videolar, incelemer! Yerli malı, yüzde yüz yerli, %100 yerli.