• RSS okuyucu ile takip et
  • E-posta listesine kayıt ol
  • Android Uygulaması
  • Youtube
  • Google+
  • Twitter
  • Facebook
  • Instagram
Şubat 20, 2018 SALI
 

BMC, yerli sermayede ısrarlı

25 Mar
2010
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (16 oy, ortalama: 5 üzerinden 4,75)
Loading...

BMC Türkiye

BMC Üst Yöneticisi (CEO) Mehmet Demirpençe, ortak ya da hisse satışı gibi tekliflere sıcak bakmadıklarını, Çukurova Holding’in bağımsız olarak kalma konusunda kararlı olduğunu söyledi.

AA muhabirinin sorularını yanıtlayan Demirpençe, kamyon, otobüs ve savunma sektörü araçları üretim ve pazarlarıyla ilgili bilgi verdi. 2008 ortalarından sonraki 18 aylık dönemde pazarda yaşanan durgunluğun kamyon talebini doğrudan etkilediğini, 2010 ile daha iyi bir döneme girildiğini, talepte artış görülmeye başladığını belirten Demirpençe, buna rağmen geleceğe yönelik tahminleme yapmakta zorlandıklarını söyledi. ‘€œPiyasalara kıpırdanma başladı, bu güzel bir gösterge. İnşallah bunun önüne her hangi bir politik, ekonomik mani çıkmaz. Dünyanın öyle bir bölgesinde yaşıyoruz ki problem bizde değil, komşumuzda çıksa bize de bulaşıyor. Tehlikeli bir bölgede yaşıyoruz. Onun için ihtiyatlı konuşup cümleye inşallah ile başlamak durumundayız’€ diye konuşan Demirpençe, otobüsteyse kamyona göre daha iyi bir dönem geçirdiklerini ifade etti.

Kaynak: Milliyet.com.tr

http://kolayurl.com/31n

BMC, yerli sermayede ısrarlı için yorumlar

Avatar

huseyın guzel

Haziran 13, 2010, 00:06

bmc yerlı arac cok guzel
gurur duyuyorum yanlız eksıklerı kanve aksesuarda cok var kabın deşikliği yapılırsa ınanıyorumkı satışları yuzdeyuz artacak yaşasın yerlı sermaye guçlu turkıye aracalıcılarınında artık yerlı araclara donmesı yerlı araç kullanıp sermayeyı turkıyede tutmak gerekır artık kendımıze gelelım

(Beğenildi) Yorumu Oylayın: +1 6 -1 2

Avatar

Ali Şahin

Haziran 20, 2010, 14:06

BMC’nin açılımı British Motor Corporation Yani Britanya(İngiltere) MotorŞirketidir Bmc nin Türkiyede üretilmesi Türk malı olduğu anlamına gelmez.!

(Beğenildi) Yorumu Oylayın: +1 12 -1 7

Avatar

Otolist

Temmuz 23, 2010, 23:07

Fabrika Türkiye’deyse Marka Türkiye ye aitse neden yerli değil?

Yorumu oylayın: +1 3 -1 2

Avatar

Nevzat

Temmuz 27, 2010, 00:07

BMC Türkiye de ilk kurulduğunda yabancı ortaklı olarak kurulan bir şirket idi.Geçen zaman içinde şirket birkaç kez ortaklık yapısında değişikliğe uğramış ve en son Çukurova holding tarafından satın alınmıştır.Oldukça uzun bir süredirde bir TÜRK MARKASI olarak hem Türkiye de hemde yurt dışında tercih edilen bir firmadır.Bu yüzden firmalar hakkıknda yeterli bilgiye sahip olmadan yapılan yorumlar konu hakkında bilgi sahibi olmayan insanların kafasında bilgi kirliliklerine yol açar.
Uzun lafın kısası BMC bir TÜRK MARKASIDIR.Dilerim öyle kalmayada devam eder.

(Beğenildi) Yorumu Oylayın: +1 5 -1 1

Avatar

abdurrahman ayar

Ağustos 21, 2010, 17:08

aman aman arkadaşlar başınız yanmasın.2009 da 2007 model 360 pc aldım.sadece 3 ay sorunsuz kullandım.ondan sonra araba dikiş tutmadı.2 sefer turbo patlattı,2 sefer motor yedi,bulunamayan sürekli stop etmeler.neresinden tutup anlatayım bilmem.14.750 ye aldım.15 bin harcadım.1 sene üzerine 7 bin tl ye sattım.sakın sakın yanaşmayın. enjektörlerden 4. sökülmüyor diyen arkadaş doğru söylemiş,sökülmüyor.

Yorumu oylayın: +1 1 -1 1

Yorumunu Yaz

 

Not:

Sayın ziyaretçimiz, "yuzde100yerli.com" sitesinde yazılan yorumlar, site yöneticilerinin onayından geçtikten sonra yayınlanmaktadırlar. Lütfen yorumunuzu yazarken, yorumunuzu tekrar gözden geçiriniz. Tehdit, hakaret ve sövme içeren, suiistimal veya taciz edici, haksız fiil veya iftira niteliğinde, kaba, müstehcen, reklam içeren yorumlar "yuzde100yerli.com" sitesi yöneticileri tarafından silinecektir. Daha ayrıntılı bilgi için, Site kullanım sözleşmesi'ni okuyabilirsiniz.

X
X