Casper, Türkiye’nin en büyük bilgisayar üreticisi

Bilgisayar ana kartı üretimi de dahil bilgisayar üretimi yapabilen Casper, yıllık 1 milyon adet üretim kapasitesine sahip.

Casper Üretim Fotoğraf
Fotoğraf: Casper Üretim Tesisi

Casper, 34.500 metrekare alana kurulu üretim tesisi ile, yıllık 1 milyon cihaz üretim kapasitesiyle uluslararası standartlarda, ihtiyaçları karşılıyor.

Avrupa ve Orta Doğu’nun bilgisayar ana kartı üretimi de dahil en büyük bilgisayar üretim tesislerinden birine sahip olan Casper, yıllık 1 milyon adet üretim yapabiliyor. Casper tesislerinde üretilen tüm ürünlerin tasarım ve Ar-Ge süreçleri firma mühendisleri tarafından yönetiliyor. Uluslararası beğeni kazanan tasarım, malzeme ve renk seçimleri yine firmanın tasarım ekibi tarafından gerçekleştiriliyor. Türkiye’de, tüketiciye özel üretim yapma becerisi olan tek bilgisayar üreticisi olan Casper, kullanıcılarına yüzlerce çeşit konfigürasyon imkanı sunuyor.

https://www.casper.com.tr

Yüzde 100 yerli bizim kızılelmamızdır! yuzde100yerli.com, milli projelere, yerli ürünlere, markalara ve girişimlere ait haberler, videolar, incelemer! Yerli malı, yüzde yüz yerli, %100 yerli.