VitrA ‘dan yıllara meydan okuyan gömme rezervuarlar

VitrA’nın yüksek teknoloji gömme rezervuarları, 10 yıl ürün ve 30 yıl yedek parça sağlama garantisiyle zamana meydan okuyor.

Vitra Gömme Rezarvuar

VitrA’nın yüksek teknoloji standartlarına uygun iyi mühendislik uygulamalarını barındıran gömme rezervuarları, 10 yıl ürün ve 30 yıl yedek parça sağlama garantisiyle zamana meydan okuyor.

VitrA’nın gömme rezervuarlarının Montajı, yeni yapılan geliştirmeler sayesinde çok daha kolay ve hızlı yapılabiliyor. Ayarlanabilir parçalarıyla her inşaat alanında montaj dostu çözümler sunuyor.

VitrA’nın yenilenen gömme rezervuarları, her tesisata uyumlu kurulum seçenekleriyle tüm banyolar için sağlıklı ve güvenilir çözümler sunuyor. Alçıpan dahil her duvar tipi ve klozet modeline uygun çözümlere sahip gömme rezervuarlar, farklı kalınlık ve yüksekliklerdeki ürünleriyle kolay, hızlı ve hatasız montaj imkanı veriyor. VitrA’nın yüksek teknoloji standartlarına uygun iyi mühendislik uygulamalarını barındıran gömme rezervuarları, 10 yıl ürün ve 30 yıl yedek parça sağlama garantisiyle zamana meydan okuyor.

Geleceğin ihtiyaçları düşünülerek geliştirilen gömme rezervuar çözümleri, akıllı klozet ve panellerle kullanıma uyumlu olduğundan, istendiğinde elektrikle çalışan akıllı ürünlerle kolayca ve kırım yapmaya gerek olmadan geçilmesine kapı aralıyor. Akıllı, temassız, mekanik ve pnömatik fark etmeksizin tüm kumanda panellerine uygun tasarlanan gömme rezervuarlar, TSE ve Avrupa’nın standartlarına uygun olarak üretiliyor. Sessiz çalışan ürün, ayarlanabilir su tüketim hacmiyle kaynakların korunmasını da destekliyor.

https://www.vitra.com.tr

Yüzde 100 yerli bizim kızılelmamızdır! yuzde100yerli.com, milli projelere, yerli ürünlere, markalara ve girişimlere ait haberler, videolar, incelemer! Yerli malı, yüzde yüz yerli, %100 yerli.