ChromaSet: 3D Yazıcılar İçin Devrim Yaratan Çoklu Filament Modülü Kickstarter’da

Co Print, ChromaSet’i tanıtmak için kickstarter kampanyası başlattı.

Co Print ChromaSet

Co Print, her türlü Bowden 3D yazıcı için çoklu filament modülü sunan bir ürün olan ChromaSet’i tanıtmak için kickstarter kampanyası başlattı.

ChromaSet, ChromaPad, ChromaHead ve CX-I Extruder olmak üzere üç ana bileşenden oluşuyor. ChromaPad, 3D yazıcılarınızı uzaktan kontrol etmenizi ve 20’ye kadar renk ve malzeme ile çoklu filament 3D baskılar almanızı sağlayan bir cihaz. ChromaHead, 350 derece sıcaklığa kadar olağanüstü yüksek sıcaklıklarda basabilen öncü bir araç başlığı. CX-I Extruder ise aynı anda dört filamenti besleyebilen kompakt ve güçlü bir ekstruder.

Kikcstarter Kampanyası: https://www.kickstarter.com/projects/coprint3d/chromapad-worlds-first-multi-filament-3d-printing-pad

Co Print Hakkında

Co Print, 3D baskı teknolojisinde yenilikçi bir şirkettir. İlk ürünleri olan çoklu filament modülü, Tom’s Hardware 2022 İnovasyon Ödülleri, Kickstarter Proje We Love ve Yenilikçi Tasarım gibi muhteşem ödüller kazanmıştır. Bu ürün sayesinde, standart 3D yazıcılara yedi filamenti kullanma imkanı sağlamaktadır. Böylece, kullanıcılar çok renkli ve çok malzemeli 3D baskılar yapabilmektedir.

Co Print, 2020 yılında kurulmuştur. Kuruluşundan bu yana yenilikçi kalmış, yenilikçi teknolojiler ve ürünler aracılığıyla küresel kullanıcılar için 3D yazıcı ekosistemini geliştirmeyi hedeflemiştir. Güçlü ekibi ve küresel bayi ağı ile yeni ürünlerinin piyasa payını hızla artırmayı amaçlamaktadır.

Ürünlerini geliştirmek ve piyasaya sürmek için kitle fonlama platformu Kickstarter’ı kullanıyorlar. Şu ana kadar iki başarılı kampanya yürüttüler.

https://coprint3d.com

yuzde100yerli.com'un kurucusu, gönüllü yazar, yerli malı hastası, 2 çocuk babası. Teknolojiyi, yerli ve milli projeleri takip etmekten keyif alıyorum. Yeni bir yerli ürün ve yeni bir girişim görmek beni mutlu ediyor bu nedenle 2006 yılında yuzde100yerli.com'u yayına alma kararı aldım. Yazılım sektöründe 20+ yıldır çalışıyorum Türkiye'nin kurumsal firmalarında çalıştım ve hala yazılım sektöründe çalışmaya da devam ediyorum.