Crawler, yüzde 100 yerli offroad (arazi) karavanları

Crawler, 4 iklimde ve tüm ortamlarda kullanılabilen arazi karavanları üretiyor.

yuzde100yerli.com kapak resmi

2017 yılında Türkiye’nin ve Avrupa’nın offroad (arazi) karavan ihtiyacını karşılamak amacıyla kurulan Crawler, Kocaeli Kartepe’de bulunan fabrikasında 4 iklimde ve tüm ortamlarda kullanılabilen arazi karavanları ve karavan aksesuarları üretiyor.

Sektörde arazi karavanları ve offroad aksesuarları ile ürün yelpazesini genişletmeyi planlayan Crawler, bir yandan iç piyasada adını duyurmak bir yandan da Avrupa başta olmak üzere yurt dışına açılmayı hedefliyor.

Karavanlar, motorlu karavanlar ve çekme karavanlar olmak üzere iki temel kategoriye ayrılıyor. Çekme karavanlar da, sadece asfalt yollara uyumlu yol karavanları ve ağır arazi koşullarında kullanıma uygun arazi (offroad) karavanları olarak ikiye ayrılıyor.

Crawler arazi karavanlarının alışılageldik yol karavanlarından tasarım ve malzeme açısından bir çok farklılıkları bulunuyor. Yol karavanları genelde kompozit ağaç konstrüksiyona sahipken, tamamen alüminyum gövdeden üretilen Crawler arazi karavanları, bu özelliği ile her tür ağır hava koşulunda ve doğal ortamlarda yağmur, kar, çamur, korozyon, paslanma gibi doğal etkenlerden etkilenmiyor. Tasarım açısından ise; Crawler, yerden yüksekliği, lastik çapı, yaklaşma ve uzaklaşma açıları ile her türlü offroad arazide sorunsuz ve rahat kullanımı ile ön plana çıkıyor.

http://www.crawler.com.tr

Yüzde 100 yerli bizim kızılelmamızdır! yuzde100yerli.com, milli projelere, yerli ürünlere, markalara ve girişimlere ait haberler, videolar, incelemer! Yerli malı, yüzde yüz yerli, %100 yerli.