Doğalgazdan tasarruf ettiren akıllı kombi kiti, Cosa

Nuvia Enerji Teknolojileri tarafından geliştirilen Cosa akıllı termostat ile gereksiz kullanımların önüne geçilerek doğalgazdan tasarruf edilebiliyor.

COSA Akıllı Termostat

İstanbul Teknik Üniversitesi Tekno Kent’te faaliyet gösteren Nuvia Enerji Teknolojileri tarafından geliştirilen Cosa akıllı termostat ile gereksiz kullanımların önüne geçilerek doğalgaz faturalarından tasarruf edilebiliyor.

Cosa akıllı kombi kiti ile ev, uyku, dışarıda durumlarına özel ayarlar yapılabiliyor ve bu sayede evin sıcaklığı dışarıdaki havanın kaç derece olduğundan bağımsız olarak istenilen derecede sabit tutulabiliyor.

Ürünün en yenilikçi özelliklerinden biri ise mobil uygulaması yardımıyla tüm bu işlemleri cep telefonunuz üzerinden yapabiliyor olmanız. Cosa akıllı kombi kiti, mobil uygulaması yardımıyla evde olup olmadığınızı algılayabiliyor ve evde olmadığınız durumlarda kombinizin ayarlarını otomatik olarak değiştiriyor. Cosa akıllı kombi kiti bu özelliği sayesinde evden çıkarken açık unutulan kombilerin neden olduğu gereksiz tüketimin önüne geçerek doğalgaz kullanımında tasarruf edilmesine yardımcı oluyor.

http://www.cosa.com.tr

Yüzde 100 yerli bizim kızılelmamızdır! yuzde100yerli.com, milli projelere, yerli ürünlere, markalara ve girişimlere ait haberler, videolar, incelemer! Yerli malı, yüzde yüz yerli, %100 yerli.