• RSS okuyucu ile takip et
  • E-posta listesine kayıt ol
  • Android Uygulaması
  • Youtube
  • Google+
  • Twitter
  • Facebook
  • Instagram
Şubat 18, 2018 PAZAR
 

E.C.A Primemix’e, IF Design’dan Uluslararası Tasarım Ödüllü

19 Nis
2011
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (33 oy, ortalama: 5 üzerinden 4,94)
Loading...

E.C.A Primemix

E.C.A, Primemix armatürü ile İtalya’nın Verona kentinde yapılan M Technology Award 2009, IF Design tarafından düzenlenen Uluslararası Tasarım Yarışması’nda ödül kazandı. E.C.A Primemix armatürü ‘€œElements and Systems’€ kategorisinde ödüle değer görüldü. Elginkan Topluluğu’nun Manisa’daki Valfsel Armatür fabrikasında üretilen yenilikçi ürün E.C.A Primemix, kullanıcısına sunduğu konforun yanısıra, su ve enerji tasarruflu teknolojisiyle ödül aldı.

Akıllı E.C.A Primemix, teknolojisiyle dünyada bir ilk

E.C.A-VDT (Valfsel Design Team ) tarafından geliştirilen özel DURO kartuşun kullanıldığı ürünün mühendislik çalışmaları Hakan Cevat Tuncay tarafından yapılırken görsel tasarımı ise endüstri ürünleri tasarımcısı Müge Göken tarafından yapıldı. -. E.C.A Primemix, banyo ve mutfaklarda, sıcak suyun kullanılması sırasında en çok karşılaşılan sorunlardan birisi olan, her açma-kapamadan sonra armatürde su sıcaklığının tekrar ayarlanması sıkıntısına son veriyor. E.C.A Primemix, dünya çapında patenti alınan içindeki özel mekanizması (kartuş) sayesinde, su miktarı ve suyun sıcaklık ayarını birbirinden ayırıyor.

http://www.eca.com.tr

E.C.A Primemix’e, IF Design’dan Uluslararası Tasarım Ödüllü için yorumlar

Yorumunu Yaz

 

Not:

Sayın ziyaretçimiz, "yuzde100yerli.com" sitesinde yazılan yorumlar, site yöneticilerinin onayından geçtikten sonra yayınlanmaktadırlar. Lütfen yorumunuzu yazarken, yorumunuzu tekrar gözden geçiriniz. Tehdit, hakaret ve sövme içeren, suiistimal veya taciz edici, haksız fiil veya iftira niteliğinde, kaba, müstehcen, reklam içeren yorumlar "yuzde100yerli.com" sitesi yöneticileri tarafından silinecektir. Daha ayrıntılı bilgi için, Site kullanım sözleşmesi'ni okuyabilirsiniz.

X
X