E.C.A Primemix’e, IF Design’dan Uluslararası Tasarım Ödüllü

yuzde100yerli.com kapak resmi

E.C.A Primemix

E.C.A, Primemix armatürü ile İtalya’nın Verona kentinde yapılan M Technology Award 2009, IF Design tarafından düzenlenen Uluslararası Tasarım Yarışması’nda ödül kazandı. E.C.A Primemix armatürü ‘€œElements and Systems’€ kategorisinde ödüle değer görüldü. Elginkan Topluluğu’nun Manisa’daki Valfsel Armatür fabrikasında üretilen yenilikçi ürün E.C.A Primemix, kullanıcısına sunduğu konforun yanısıra, su ve enerji tasarruflu teknolojisiyle ödül aldı.

Akıllı E.C.A Primemix, teknolojisiyle dünyada bir ilk

E.C.A-VDT (Valfsel Design Team ) tarafından geliştirilen özel DURO kartuşun kullanıldığı ürünün mühendislik çalışmaları Hakan Cevat Tuncay tarafından yapılırken görsel tasarımı ise endüstri ürünleri tasarımcısı Müge Göken tarafından yapıldı. -. E.C.A Primemix, banyo ve mutfaklarda, sıcak suyun kullanılması sırasında en çok karşılaşılan sorunlardan birisi olan, her açma-kapamadan sonra armatürde su sıcaklığının tekrar ayarlanması sıkıntısına son veriyor. E.C.A Primemix, dünya çapında patenti alınan içindeki özel mekanizması (kartuş) sayesinde, su miktarı ve suyun sıcaklık ayarını birbirinden ayırıyor.

http://www.eca.com.tr

Yüzde 100 yerli bizim kızılelmamızdır! yuzde100yerli.com, milli projelere, yerli ürünlere, markalara ve girişimlere ait haberler, videolar, incelemer! Yerli malı, yüzde yüz yerli, %100 yerli.