FNSS KAPLAN Yeni Nesil Zırhlı Paletli Muhabere Aracı

yuzde100yerli.com kapak resmi

fnss-kaplan

FNSS KAPLAN; muharebe ağırlığına bağlı olarak 22-25 Bg/ton güç ağırlık oranında, otomatik şanzımanlı, ana muharebe tankları ile ortak hareket yeteneğine sahip yeni nesil zırhlı muharebe aracıdır. Araç farklı alt sistemlerin entegre edilmesi suretiyle her türlü görevi yerine getirmeye olanak sağlayan platform tasarımına sahiptir.

Tüm hakları FNSS Savunma Sistemleri A.Ş. ’ye ait olan KAPLAN, FNSS’nin, 200’ü aşkın uzman Türk Mühendisinin çalışmaları sonucunda, 25 yıllık saha tecrübesi ve dünya ordularının envanterine kattığı 3000’in üzerinde paletli zırhlı muharebe aracından elde ettiği tecrübe ile hayat bulmuş ve kendi sınıfında birçok yeniliği beraberinde getirmektedir.

Mayın, füze ve kinetik enerjili mühimmatlara karşı koruma sistemleri, güncel elektronik sistemlerin entegrasyonuna izin veren elektronik alt yapısı, gelişmiş süspansiyon ve palet sistemi, arttırılmış güç grubu ile 105mm silah sistemlerinin dahi entegrasyonuna olanak veren mimarisiyle, yakın geleceğin piyadesi için tasarlanmıştır.

FNSS KAPLAN; muhabere ağırlığına bağlı olarak 22-25 Hp/ton güç ağırlık oranında, otomatik şanzımanlı, ana muharebe tankları ile ortak hareket yeteneğine sahip yeni nesil zırhlı muharebe aracıdır. Araç farklı alt sistemlerin entegre edilmesi suretiyle her türlü görevi yerine getirmeye olanak sağlayan platform tasarımına sahiptir.

http://www.fnss.com.tr/

Yüzde 100 yerli bizim kızılelmamızdır! yuzde100yerli.com, milli projelere, yerli ürünlere, markalara ve girişimlere ait haberler, videolar, incelemer! Yerli malı, yüzde yüz yerli, %100 yerli.