Fro lezzetli ve sağlıklı atıştırmalıklar

Fro, "Sağlıklı Lezzetler Hayal Değil" sloganıyla yola çıkan Hadi Ham Yap'ın tecrübesiyle yaratıldı.

Lezzeti oldukları kadar sağlıklı olan Fro atıştırmalıklar, 2011 yılında “Sağlıklı Lezzetler Hayal Değil” sloganıyla yola çıkan Hadi Ham Yap’ın tecrübesiyle yaratıldı.

Hadi Ham Yap, pasta ve atıştırmalıkların hem sağlıklı hem de lezzetli olabileceğini göstermek, anne ve çocuklar için güvenebilecekleri doğru adres olmak hedefiyle yola çıktı. Hadi Ham Yap, ürünlerini her gün taze olarak ve gıdanın en temiz öğeleri ile üretiyor. Tereyağlı kurabiye ile çıkılan yolda, bugün brownie’ den, fındıklı toplara, kutlama pastalarından, çubuk krakerlere kadar ürün gamını genişleten Hadi Ham Yap, Istanbul, İzmir ve Balıkesir’deki organik marketlerde yer alıyor.

Hadi Ham Yap’ ın esas malzemeleri çocuklara olan aşkı. Lezzetini bir üst seviyeye taşımak için yapılan AR-GE çalışmaları sonucunda Fro markası ortaya çıkıyor. Aynı zamanda tohum anlamına gelen Fro, yerli tohum ve iyi tarım uygulamalarıyla üretilen malzemelerden hazırlanıyor.

https://www.hadihamyap.com/

Yüzde 100 yerli bizim kızılelmamızdır! yuzde100yerli.com, milli projelere, yerli ürünlere, markalara ve girişimlere ait haberler, videolar, incelemer! Yerli malı, yüzde yüz yerli, %100 yerli.