General Mobile GM 10 duyuruldu, fiyatı ve özellikleri

General Mobile, beklenen yeni telefonu yeni telefonu GM 10'u duyurdu.

General Mobile, GM 9 modelinin büyük ilgi görmesinden sonra beklenen yeni telefonu GM 10’u duyurdu. Önceki modeller kadar ilgi çekeceğini düşündüğümüz telefon rakiplerine göre tatmin edici özellikler sunuyor.

General Mobile, GM 10 modelinde minimalize edilmiş yeni nesil su damlası ekranı ile kenarlıksız daha iyi bir görsel deneyim sunmayı amaçlamış. Yapay zekaya sahip 2 mp derinlik sensörü, 13 mp kamera ve 5 mp geniş açı sensörü ile toplam üç kamera sunan GM 10, cep telefonu severlere artık profesyonel fotoğraflar çekme deneyimi sunabilecek.

Doğuştan Android olan General Mobile GM 10 ile Google asistan ve diğer Google servisleri standart olarak sunuluyor. Ayrıca GM 10, MediaTek Helio A25 sekiz çekirdekli işlemcisinin yeteneklerini uzun ömürlü bir batarya ve 64GB hafıza ile tamamlıyor.

General Mobile GM 10 satış fiyatı ise 1,799TL olarak belirlenmiş. GM 10 General Mobile online satış kanallarından peşin fiyatına 6 taksit ile alınabilmekte.

https://www.generalmobile.com/

Yüzde 100 yerli bizim kızılelmamızdır! yuzde100yerli.com, milli projelere, yerli ürünlere, markalara ve girişimlere ait haberler, videolar, incelemer! Yerli malı, yüzde yüz yerli, %100 yerli.