General Mobile GM 21 Pro ‘yu duyurdu

General Mobile yeni amiral gemisi Android telefonu GM 21 Pro 'yu duyurdu.

General Mobile tasarımı ve özellikleri yenilenen Android işletim sistemine sahip amiral gemisi telefonu GM 21 Pro ‘yu takipçilerine duyurdu.

FHD+ 2400×1080 piksel ultra yüksek çözünürlüklü ve %90.23 oranında yeni nesil 6.67″ inçlik sınırsız ekrana sahip General Mobile GM 21 Pro, dörtlü yapay zeka kamera ile ultra net görüntüleri, ultra geniş açı fotoğrafları, yakınlaştırmalı kareleri ve makro çekimleri her koşulda ve zamanda mükemmel şekilde yakalamanıza olanak sağlamayı hedefliyor. GM 21 Pro, gelişmiş özel HyperEngine teknolojisine sahip 8 çekirdekli MediaTek Helio G90 işlemci ve 6GB RAM kapasitesi ile oyun performansınızı yüksek seviyeye çıkarmayı hedefliyor ayrıca, 128GB dahili bellek kapasitesi ile uygulamalarınızı ve dosyalarınızı rahatça depolamanıza olanak tanırken, 256GB MicroSD harici kart desteği sunuyor.

General Mobile resmi web sayfasında GM 21 Pro ‘nun satış fiyatı ise 2.799 TL olarak belirtiliyor.

https://www.generalmobile.com/tr

Yüzde 100 yerli bizim kızılelmamızdır! yuzde100yerli.com, milli projelere, yerli ürünlere, markalara ve girişimlere ait haberler, videolar, incelemer! Yerli malı, yüzde yüz yerli, %100 yerli.