Grundig, Retro klasik tasarımlı masa radyosu

Grundig TR1200 Ahşap Masa Radyosu retro tasarımı modernizmle basit bir şekilde bir araya getiriyor.

yuzde100yerli.com kapak resmi

Grundig TR1200 Ahşap Masa Radyosu retro tasarımı modernizmle basit bir şekilde bir araya getiriyor. Çarpıcı ahşap yüzey tasarımı farklı renk alternatiflerini mümkün kılıyor, şık görünümüne güç katıyor ve kullanıcılara farklı kişisel tercihler sağlıyor.

Mat tekstil hoparlör bölgesinde bulunan ses ayarlama düğmesi hoparlörü tamamen kontrol ederken diğer tarafta tonu dengeliyor. İşlev düğmelerinin etrafındaki dairesel ışıklandırma sayesinde hangi işlevin seçildiğini anlamak son derece kolay. Ayrıca üst bölümde bulunan ışıklı bir gösterge seçilen frekansı gösteriyor ve en iyi frekansla eşleştiğinde ışıklandırılıyor.

Bilgisayar ve ses & görüntü sistemleri sektöründe ana faaliyetlerini yürüten ve elektronik ürünleriyle tüm dünyada tanınan Grundig, 2007 yılından beri Arçelik A.Ş. şirketi olarak faaliyet göstermektedir.

http://www.grundig.com.tr

Yüzde 100 yerli bizim kızılelmamızdır! yuzde100yerli.com, milli projelere, yerli ürünlere, markalara ve girişimlere ait haberler, videolar, incelemer! Yerli malı, yüzde yüz yerli, %100 yerli.