AKSA, FIS Snowboard Dünya Kupası’nın Enerji Sponsoru oldu

20 Aralık 2014 Cumartesi, İTÜ stadyumunda düzenlenecek olan FIS Snowboard Dünya Kupası'nın enerji sponsoru AKSA jeneratörleri oldu.

yuzde100yerli.com kapak resmi

20 Aralık 2014 Cumartesi, İTÜ stadyumunda düzenlenecek olan FIS Snowboard Dünya Kupası’nın enerji sponsoru AKSA jeneratörleri oldu.

Big Air kategorisinde gerçekleşecek ve dünyanın en iyi 60 freestyle snowboard sporcusunu ağırlayacak organizasyonda, snowboard dünyası için de bir ilk yaşanacak. Tarihte ilk kez kadın sporcular da Big Air kategorisinde yaşanacak.

İTÜ Stadyumu’na kurulacak 40 metre yüksekliğinde ve 110 metre uzunluğunda dev bir rampanın üzerinde hünerlerini sergileyecek sporcular, İstanbullulara şehrin ortasında gerçekleşecek unutulmaz bir snowboard şöleni yaşatacak.

AKSA, 1984 yılında ilk jeneratörünü üretmiş ve kısa zamanda elektrik enerjisi temini için makine ve donanım üretimi konusunda uzmanlaşarak, dünyadaki sayılı jeneratör üreticilerinden biri olmuştur. 1994 yılında Aksa topluluğunun Kazancı Holding adı altında holdingleşmesi ve yeniden organizasyonu ile Aksa Jeneratör bugünkü yapısına ulaşmıştır.

http://www.aksa.com.tr

Yüzde 100 yerli bizim kızılelmamızdır! yuzde100yerli.com, milli projelere, yerli ürünlere, markalara ve girişimlere ait haberler, videolar, incelemer! Yerli malı, yüzde yüz yerli, %100 yerli.