Gülsha, Isparta gül bahçelerinden gelen güzellik

Gülsha markası, Gürkan ailesinin üçüncü kuşak temsilcisi Gülşah Gürkan tarafından yaratıldı.

Gulsha Logo

Gülsha’nın hikayesi Isparta gül bahçelerinde başlıyor. Gülsha markasının sahibi Gürkan ailesi, üç kuşaktır gül yetiştiriyor ve gül çiçeklerini asırlık tekniklere sadık kalarak distile ediyor.

1965 yılında Mustafa Gürkan tarafından kurulan Gürkan A.Ş, Isparta’daki Gürkan Gülyağı tesislerinde gül yağı, gül konkreti, gül absolütü ve gül suyu üretiyor. Kuruluşundan bu yana dünyanın önde gelen parfüm ve kozmetik üreticilerine hammadde tedarik eden şirket, bilgi ve birikim zenginliğini bu sihirli gül bölgesinin zengin doğal kaynaklarıyla birleştirerek yeni bir kozmetik ürün serisine dönüştürdü. Gürkan ailesi, gülün cilt üzerindeki tedavi edici ve canlandırıcı etkilerini ortaya çıkarmak için tutkuyla çalışıyor. Markası ve ürünleriyle daha fazla insanın bundan yararlanmasını amaçlıyor.

“Babaannemden ilham aldım” Gülsha markası, Gürkan ailesinin üçüncü kuşak temsilcisi Gülşah Gürkan tarafından yaratıldı. 1993 yılında İngiltere’deki Cheltenham Koleji’nden ve 1996’da da aynı ülkedeki Leeds Üniversitesi’nden mezun olan Gürkan, 4 yıl başka şirketlerde danışmanlık ve perakendecilik deneyimi kazandıktan sonra 2000 yılında aile işletmesinde çalışmaya başladı.

https://www.gulsha.com

Yüzde 100 yerli bizim kızılelmamızdır! yuzde100yerli.com, milli projelere, yerli ürünlere, markalara ve girişimlere ait haberler, videolar, incelemer! Yerli malı, yüzde yüz yerli, %100 yerli.