reeder KIDdo, Türkiye’nin ilk yerli üretim çocuk saati

Türkiye'nin ilk akıllı çocuk saati Reeder KIDdo

yuzde100yerli.com kapak resmi

Türkiye’nin ilk akıllı çocuk saati Reeder KIDdo, reeder’in Samsun’da kurulan 600.000 adet telefon, tablet ve akıllı saat üretim kapasiteli fabrikasında üretiliyor.

Reeder KIDdo çocuk saatleri ön kamerası, özel tasarımı, pembe ve mavi olan iki farklı renk seçeneğiyle çocukların yeni favorisi olmaya aday. Reeder KIDdo saatlerin haritada çocuğunuzun konumunu gösterme ve güvenli alan denetimi özellikleri sayesinde çocuklar özgür hissederken, ebeveynler de rahat ediyor. MediaTek işlemciye, 64MB RAM ve 64MB dahili depolama alanına sahip reeder KIDdo çocuk saatleri 380 mAh bataryası ile günün her anında kesintisiz hizmet vermek üzere tasarlanmış.

Çocuğunuz ile her an iletişimde kalın

Reeder KIDdo çocuk saatlerinin SIM kart desteği sayesinde, çocuğunuz ile dilediğiniz zaman sesli iletişim. kurabilmenin rahatlığını yaşayabilirsiniz. Ayrıca KIDdo saatlerde yer alan güvenli kontak listesi özelliği sayesinde çocuğunuzun kimler ile görüşme yapabileceğini de belirleyebilirsiniz. Ayrıca KIDdo’nun ebeveyn uygulaması üzerinden “Uzaktan Kamera” sekmesine tıklayarak KIDdo çocuk saatinden anlık fotoğraf alabilirsiniz. Bu sayede ebeveynler çocuklarının bulunduğu ortamı da görme imkanına sahip olmaktadırlar.

Çocukların kullanımına uygun olarak suya ve toza karşı dayanıklı üretilen reeder KIDdo çocuk saatleri, 240×240 ekran çözünürlüğünde 1.54” boyutlu dokunmatik IPS ekrana sahip.

https://reeder.com.tr

Yüzde 100 yerli bizim kızılelmamızdır! yuzde100yerli.com, milli projelere, yerli ürünlere, markalara ve girişimlere ait haberler, videolar, incelemer! Yerli malı, yüzde yüz yerli, %100 yerli.