Hidromek HICON 7W yüzde 100 elektrikli ekskavatör

HIDROMEK %100 elektrikli ekskavatör HICON 7 W'ı üretti.

Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan, Hidromek tarafından geliştirilen yüzde 100 elektrikli ekskavatör HICON 7W’ı test etti.

HICON 7W ekskavatör, Hidromek tarafından 2 yılda 120 kişilik bir ekip ve TÜBİTAK’tan aldığı destek ile %100 elektrikli olarak geliştirildi. Dünyanın en seçkin tasarım ödüllerinden IF Product Design Award 2020 ödülüne de layık görülen yüzde 100 elektrikli ve akıllı şehir ekskavatörü HİDROMEK HICON 7W ayrıca sınıfında dünyada ilk.

HİDROMEK’in geleceğin elektrikli iş makinesi kategorisinde uzmanlaşma hedefi ile geliştirdiği yüzde 100 elektrikli ekskavatör HICON 7W; akıllı, ekonomik ve çevre dostu oluşuyla ön plana çıkıyor. Sıfır emisyonlu olması ve kompakt boyutları ile şehrin birçok noktasında kolaylıkla kullanılabilecek olan HICON 7W, sahip olduğu “Güvenli Çevre Sistemi” ile de güvenli sürüş için arka ekranı ile çevresine bilgi aktarabilecek. HICON 7W, daha önce Alman Tasarım Konseyi tarafından düzenlenen ve adayların jüri ile belirlendiği German Design yarışmasında “Winner” ödülünü kazanmıştı.

https://www.hidromek.com.tr

Yüzde 100 yerli bizim kızılelmamızdır! yuzde100yerli.com, milli projelere, yerli ürünlere, markalara ve girişimlere ait haberler, videolar, incelemer! Yerli malı, yüzde yüz yerli, %100 yerli.